İçeriğe geç

Caddebostan Kurye

Caddebostan Kurye
Caddebostan Kurye

Caddebostan, plajıyla, Bağdat Caddesiyle anılan bir mahalledir. Kadıköy’ün sahil şeridinde bulunan semte götürdüğümüz kurye hizmeti Caddebostan kurye ismiyle bilinir. Gerek semtimizin güzide sakinlerine gerekse semtimizde bulunan işletmelere verdiğimiz kurye hizmeti pek çok avantaj sağlar. Titizlikle yürüttüğümüz hizmet unsurlarımızı sıralayalım:

  • Zamanında teslimat yapıyoruz.
  • Gönderileri hasar görmeden ulaştırıyoruz.
  • Küçük veya büyük boyuttaki her gönderiyi taşıyoruz.
  • Alıcı dışında kimseyle gönderi bilgisini paylaşmıyoruz.

Gönderi içerikleri birbirinden farklı olsa da bu unsurlar bütün paketler için geçerlidir. Her bir teslimat bizim için özeldir. Her biri için aynı ihtimam gösterilir. Müşterimizin istediği hız ve saatte teslimat gerçekleştirilir.

Caddebostan kurye hizmetinde çalışan kuryelerimiz, dikkatli, dakik, güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli kişilerden oluşur. Aynı zamanda çalıştığı bölgeye hâkim, semt sakinlerini tanıyan, işverenlerin hassasiyetlerine dikkat eden kuryemiz, en kaliteli teslimatı yapmak için titiz hareket eder.

Verdiğimiz özenin karşılığını müşterilerimizin takdirini kazanarak alıyoruz. Hizmetimizin merkezine insanı ve değerleri oturttuğumuz için bu hassasiyetimiz verdiğimiz hizmete de yansıyor. Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizim de iş şevkimizi arttırıyor.

Caddebostan Kurye Hizmeti

Caddebostan kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçenekler oluşturuyoruz. Bu yüzden de mesai kavramanı değiştiriyoruz. Hem gündüz hem de gece hizmet vermeye devam ediyoruz. Artan taleplere uygun olarak hizmet ağımızı genişletiyoruz. Donanımlarımızı yeniliyor ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

Alt yapımızı ve sistemlerimizi yenileyerek sektörde kalıcı bir firma olmayı hedefliyoruz. Kaliteden ödün vermeden ihtiyaca göre hizmetimizi yeniden şekillendiriyoruz. Kişiye özel olarak verdiğimiz kurye hizmetini en iyi şekilde planlıyor, teslimat süresince aksaklık yaşanmasına izin vermiyoruz.

İstanbul’un yoğun trafiğinde motosiklet kullanarak hizmet taşımanın avantajını yaşıyor, müşterilerimize de bu avantajı yaşatıyoruz. En acil durumlarda en kısa sürede teslimatı gerçekleştirerek müşterilerimize destek oluyoruz.

Günümüzde sıklıkla kullanılan kurye hizmetimizden ihtiyacı olan her müşterimizin istifade edebilmesini arzu ediyoruz. Bunun için de maliyetleri en uygun şekilde ayarlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp