İçeriğe geç

Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye
Küçükyalı Kurye

Küçükyalı kurye hizmetlerimizle İstanbul’un Anadolu yakasında, Maltepe ilçemiz sınırlarında yer alan semtimiz içindeki bütün adresler arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Sadece semtimiz ve ilçemizle sınırlı kalmıyor, aynı zamanda İstanbul’un diğer 38 ilçesindeki bütün mahallelere de taşımacılık yapıyoruz. Hatta şehirler arası kurye hizmetlerimizle semtimizle diğer iller arasında da getirilmesi, götürülmesi gereken bütün paketlerde yardımcı oluyoruz.

Semtimizde Küçükyalı kurye talepleri özellikle son dönemde çok fazla artmıştır. Yaşam standartlarının değişmesi, iletişimin çok daha kolay sağlanması, online alışveriş gibi alışveriş alışkanlıklarının değişmesi, şehrin kalabalıklaşması gibi etkenlere daha hızlı, daha esnek ve daha güvenli taşıma yöntemlerine gereksinim doğurmuştur. Firmamız da bütün bu gereklerin tamamına sahip olarak sizler masalarınızdan kalkmadan paketlerinizi dilediğiniz yerden almakta, istediğiniz yerlere güvenli biçimde ulaştırmaktadır.

Kalite standartlarımızı en üst seviyede tuttuğumuz Küçükyalıgenelinde tamamı eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, adres bulmada marifetli, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz hem sahada hem de hizmet noktamızda en son teknolojileri kullanmakta, en modelli araçlarla taşıma yapmakta ve her defasında vadedilen sürede taşımalarımız tamamlanmaktadır.

Küçükyalı kurye uygulamalarımız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin kullanımına açıktır. Büyükşehrin bütün havalimanları, otogarları, limanları, sanayi siteleri, iş merkezleri ve diğer yerleri ile adresleriniz arasında hizmet verebiliyoruz.

Yasa dışı olmadığı taktirde evrak, paket, bilgisayar, tablet, yemek, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, çikolata, meyve, yedek parça, kimlik, pasaport, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, matbuat gibi toplu dağıtım, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, tekstil, gıda, hediye, numune, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop ve dahasını güvenli teslimat ayrıcalığıyla alıcılarına ulaştırıyoruz.

Küçükyalı Kurye Hizmeti

Küçükyalı kurye sektöründe yenilikçi yüzümüzle fark yaratıyoruz. Yıllar içinde tek bir kurye ile çalışmayı bırakarak farklı motorlu kurye modelleri oluşturmuş bulunuyoruz. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği tercih edebilmenizi sağlıyoruz.

Çok acil olmayan gönderileriniz için Küçükyalı normal kurye modelimizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede 40 dakikada paketlerinizi alıyor, mesai saatleri içinde, 210 ila 240 dakika arasında en uzak yerlere dahi teslimat yapabiliyoruz. Daha hızlı ve ekonomik bir motorlu kurye istiyorsanız Küçükyalı ekspres kurye modelimizi tercihinize açıyoruz. 30 dakika içinde paketlerinizi alıyor ve sabah 9, akşam 9 saatleri arasında 90 ila 120 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Her zaman bu hızlar yetmeyebilir. Bu durumda Küçükyalı Vip kurye modelimizle öne çıkıyor, talepte bulunduğunuz anda harekete geçip 20 dakikada alım yapıyoruz. Ardından 45 ila 60 dakika içinde bütün İstanbul’a teslimat yapıyoruz. 7 gün, 24 saat taşıma hizmeti veriyoruz.

Semtimizde Hira Kurye firmamızı ayrıcalıklı kılan etmenler sadece hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunmamız değildir. En az bunlar kadar Küçükyalı kurye fiyatlarımız da semtimizde fark yaratmaktadır. Herhangi bir paketini taşıttırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi fiyatlar olmakta ve firmamız bu alanda diğer bütün gereklerin yanında aynı zamanda en uygun fiyatlarla öne çıkmaktadır.

Semtimizde kurye fiyatlarımızı çeşitli detaylara göre her taşıma talebinde ayrı ayrı belirliyoruz. Fiyatlarımızın belirlenmesinde ilk kriter mesafe olmaktadır. Paketinizin teslim alındığı adresle teslim edileceği adres arasındaki uzaklık net olarak belirlenmekte ve uzaklık arttıkça haliyle kurye fiyatları da artmaktadır.

Bir diğer etken paketlerinizin özellikleri olup paketinizin eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı, adedi gibi detaylara göre fiyatlar farklılaşmaktadır. Tarafımıza ulaştığınızda bu bilgileri arkadaşlarımız talep edecekler ve fiyatlandırmada kullanacaklardır.

Küçükyalı kurye fiyatlarımızda bir diğer etken motorlu kurye modelidir. Firmamız farklı motorlu kurye modellerini tercihe açmakta, bunların her birinde farklı zamanlarda, farklı hızlarda taşıma yapmaktadır. Taşıma süresi kısaldıkça motorlu kurye modellerimizin fiyatları da artmaktadır. Net motorlu kurye fiyat bilgisi almak, randevu oluşturmak ya da aklınıza takılan diğer soruların cevaplarını almak için iletişim kanallarımızdan istifade edebilirsiniz.

Hizmet noktamızı ziyaret edebileceğiniz gibi çağrı merkezimizi arayabilir, web sitemizi kullanabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz. 7 gün, 24 saat arkadaşlarımızın en pratik çözümleri sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara