İçeriğe geç

Cevizlik Kurye

Cevizlik Kurye
Cevizlik Kurye

Hayatımızın her anında bir şekilde ihtiyaç duyduğumuz kargo hizmetleri, teknolojik gelişmelere, online ticaret alanında görülen artışa ve modern çağın hızına ayak uydurmuş ve yeni nesil kurye hizmetleri ortaya çıkmıştır. Yeni nesil taşımacılık olarak kabul edebileceğimiz bu hizmetler, aynı gün içerisinde tamamlanması sebebi ile geleneksel kargo hizmetlerinden ayrılmakta, çok daha hızlı bir şekilde tüm sürecin tamamlanması sağlanmaktadır.

Yeni döneme ve yeni teknolojilere ayak uydurmadan başarı sağlayamayacağımızın bilince olan bizler, Cevizlik kurye hizmetlerimizle her geçen gün daha çok kişiyi modern taşımacılık anlayışımızla tanıştırıyoruz.

Firma olarak, İstanbul içi ve şehirlerarası kesintisiz kurye hizmeti vermekteyiz. Kargo taşımacılığı ve kurye hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurallar dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyor, güvenli ve hızlı taşımacılık sağlıyoruz. Taşınması yasaklı olmayan tüm gönderileriniz için, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Gönderinizin ne zaman ve nereye teslim edileceğine bağlı olarak sunduğumuz taşımacılık seçenekleri:

 • Motosikletli kurye,
 • Arabalı kurye,
 • Otobüs kargo ve
 • Uçak kargo olarak ayrılmaktadır.

Şehir içi kurye hizmetlerimizde motosikletli ve arabalı kurye seçeneklerimizle, şehirlerarası kurye hizmetlerimizde otobüs ve uçak kargo seçeneklerimizle hizmet verilmektedir.

Giderek daha da hızlanan bir hayat içerisinde, günlerce kargo beklemek artık kabul edilebilir bir durum olmaktan çıkmıştır. Geleneksel taşımacılık yöntemlerinden gün geçtikçe uzaklaşılmakta, aynı gün içinde teslimat gerçekleştiren kurye hizmetleri ve firmaları tercih edilmektedir.

Şehir içi taşımacılıkta, en fazla 240 dakika içerisinde teslimat sağlayan Cevizlik kurye hizmetlerimiz:

 • Normal kurye: mesai saatleri içerisinde teslimat gerçekleştirilen, ekonomik bir çözüm olarak,
 • Express kurye: 21:00’a kadar daha hızlı bir çözüm olarak,
 • VIP kurye: kesintisiz yararlanılabilen, en fazla 1 saat içerisinde tamamlanan, kişiye özel kurye hizmeti olarak sunulmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde güvenli teslimat sözü verilmekte, teslimat anında gönderici ve alıcıya teslim bilgisi iletilmektedir.

Hizmetlerimiz, gönderinin içeriğine, boyutuna ve ağırlığına, taşımanın yapıldığı mesafeye, hangi seçeneğin tercih edildiğine göre farklı ücretlendirmelerle sunulmaktadır. İster iş ister özel hayatınız için tercih edebileceğiniz bu hizmetlerimiz, duruma göre belirlenen fiyatları sayesinde, makul tutarlı seçenekler haline gelmekte, cebinize dost çözümler olmaktadır.

Online ticaret ile ilgilenen firmalardaki artış ile hız kazanan kargo taşımacılığı ve kurye hizmetleri, moto kuryeler aracılığı ile gerçekleştirilen hızlı taşımacılık sayesinde farklı bir boyuta ulaşmıştır. Özellikle, online ticaret faaliyetleri gösteren firmalar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelen moto kurye hizmetlerinde, güvenli ve hızlı taşımacılık yapılması büyük bir öneme sahiptir. Taşınan ürünün güvenle teslim edilmesinin yanı sıra, teslimatın gecikme yaşanmadan gerçekleştirilmesi, firmaların güvenilirliğini ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Bizler de, Cevizlik kurye hizmetlerimizle, aradığınız güvenilir iş ortaklığını sizlere sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İçinde bulunduğumuz hız çağına uygun çözümlerimiz, ekonomik fiyatlarımız, güvenli taşımacılık anlayışımız ve profesyonel kadromuzla, İstanbul içerisindeki herhangi bir noktaya kısa sürelerde teslimat gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını ön planda tutuyor, müşteri memnuniyeti oluşturmak için çalışıyoruz.

Cevizlik kurye hizmetlerimizden, tercih ettiğiniz seçeneği bize ilettiğiniz anda başlatacağımız teslimat sürecinin en kısa sürede, güvenle tamamlanacağının garantisini veriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise bizlere ulaşarak, talebinizi bildirmek olacaktır. Çözüm odaklı ekip arkadaşlarımız aracılığı ile randevunuz oluşturulacaktır.

Cevizlik Kurye Hizmeti

Cevizlik kurye ekibimiz aracılığıyla müşterilerimize sunduğumuz ekonomik, kaliteli ve güvenli hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gerekenler:

 • Haftanın her günü, günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizle iletişime geçerek, hizmetlerimizden yararlanma talebinizi iletmek,
 • Gönderinizin içeriği, boyutu ve ağırlığı bilgilerini vermek,
 • Gönderinin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerini paylaşmak,
 • Hangi kurye hizmetimizden yararlanmak istediğinizi bildirmek,
 • Gönderici ve alıcının kimlik ve iletişim bilgilerini paylaşmak,
 • Çıkan rota ve ücreti kabul etmek ve
 • Gönderinizi teslim almak üzere bulunduğunuz yere yönlendirilen kuryemize teslim etmektir.

Yapacağınız kısa bir görüşme sonrasında başlatılan teslimat süreciniz, belirlenen saatte tamamlanacak ve bilgisi sizinle paylaşılacaktır.

Cevizlik kurye ekibimizle gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde, gönderici beyanı esas alınmakta, karşılıklı güven ilişkisi kurularak hizmet verilmektedir.

Tüm sürecin bir saat gibi düzgün işlediği, ihtiyaçlarınızın anlaşıldığı ve karşılanması için size özel çözümlerin sunulduğu seçeneklerimizle, kesintisiz hizmet veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara