İçeriğe geç

Altıyol Kurye

Altıyol Kurye
Altıyol Kurye

Altıyol kurye olarak hizmet veren firmamız, paket göndermek isteyen bütün müşterilerine güvenli bir hizmet sunar. Kurye hizmetlerine duyulan ihtiyaç arttıkça firma olarak biz de hem personel sayışımızı hem de araçlarımızın sayısını artıyoruz. İstanbul’un her mahallesine gönderileri özenle taşıyarak müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. Kurye hizmetimiz müşterilerimiz için pek çok avantaj vardır. Bu avantajların en önemlisi zaman kazandırmaktır.

Trafik ne kadar yoğun olursa olsun, kuryelerimiz hızla ulaşılması gereken adrese zamanında teslimat yapar. Bu zamanlamanın ayarlaması hem kuryelerimizin hem de kurumda çalışan personelimizin düzenli ve disiplinli çalışmasıyla mümkündür.

Altıyol kurye olarak farklı çeşitlilikteki paketleri taşıyarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Özel bir organizasyon için davetiye dağıtmak, acil bir medikal malzemeyi ilgili kişiye ulaştırmak, son dakika hatırlanan bir özel gün hediyesini götürmek, kurumsal sözleşme için atılması gereken bir imza için başka bir kuruma gitmek gibi pek çok önemli işi titizlikle yerine getiriyoruz.

Bir kurye hizmetinin zamanında ve en güvenilir şekilde gerçekleşebilmesi için profesyonel bir sürecin işlemesi gerekir. Gerekli donanımın sağlanması, kuryelerin hızlı motosiklet kullanması ve iyi bir teslimat planı yapılmalıdır. Firmamız bu üç faktöre de son derece dikkat ederek kalite standartlarında hizmet verir.

Altıyol Kurye Hizmeti

Altıyol kurye ekibimiz kesintisiz hizmet anlayışla çalışır. Mesai saatinde ve mesai dışında, gece veya gündüz istediğiniz zaman paket göndermek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size en uygun olan teslimat sürecini oluşturur. Büyük boyuttaki paketlerinizi taşımak için araç tahsis ettiğimiz gibi, şehir dışına olan gönderilerinizi de uçakla yolluyoruz. Her ihtiyaca göre farklı çözümler sunarak kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Kurye hizmetimi alırken gönderinizi size verdiğimiz takip numarasıyla izleyebilirsiniz. Anlık bilgi almanız mümkün. Bu ve benzeri teknolojik gelişmeleri takip ederek sağlam bir alt yapıyla yol alıyoruz. Bu hizmetleri verirken aynı zamanda müşterilerimizin makul ücretler ödemesini istiyoruz. Uygun fiyatlar vererek müşterilerimize avantajlı bir hizmet sunuyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara