İçeriğe geç

Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt Kurye
Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt Bakırköy ilçesinin mahallelerinden birisi olup eski adı Şevketiye’dir. Hava harp Okulu, Atatürk Havalimanı gibi İstanbul’un simgesel yerleri ile birlikte mahallemiz İstanbul’un en hareketli, en canlı ve yoğun yerlerinden birisidir. Geçmişten günümüze sürekli değişerek gelişimini sürdüren Yeşilyurt genelinde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır. Taşımacılık faaliyetleri çok uzun yıllardır kargolarla yapılsa da son çeyrek yüzyılda kargolar yetersiz kalmış, daha yeni, daha hızlı ve modern taşıma yöntemlerine gereksinim olmuştur.

Yeşilyurt kurye olarak mahallemizde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyor, her geçen gün daha iyisi adına özveriyle çabalıyoruz. En modern donanımlara sahip olan personellerimiz sürekli kendilerini geliştirmekte, kurye alanında meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek en hızlı biçimde portföyümüze dahil etmektedir.

İlk günden bu yana Yeşilyurt kurye alanında amacımız bölgemizin en hızlı, kaliteli, güvenilir ve güvenilir kuryesi olmaktır. Bunu başardığımız için de yüzde yüz müşteri memnuniyetini korumuş bulunuyoruz. Her geçen gün daha iyisi adına Yeşilyurt genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Kurye firmaları arasında Hira Kurye’mizi öne çıkaran pek çok artı vardır. Bunlardan birisi güvenilir olmamızdır. Firmamızda bütün paketlerinize en az sizler kadar özveriyle yaklaşılmakta, başlarına hiçbir şey gelmemesi sağlanmaktadır. Bu sayede en hassas paketleriniz dahi tarafımızca güvenle taşınmakta, iyi biçimde ambalajladığınız taktirde alıcısına aynı şekilde ulaştırılmaktadır.

Firma olarak kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. İnsan kaynaklarımızın tamamı alanında uzman, seçkin kişilerdir. Aynı zamanda personellerimiz en modern ekipmanlarla çalışmakta, en güvenli ekipmanlarla hem sahada hem de çağrı merkezimizde bulunmaktadırlar.

Güvenilir ve kaliteli çözümlerimizle yasal olarak taşınması ve bulundurulması yasak olmayan her türlü pakette yardımcı oluyoruz. Bununla birlikte bazı ürünlerin taşınması Yeşilyurt genelinde çok daha fazla tercih edilmektedir. Bölgemizde yıllardır evrak, paket, ruhsat, plaka, yedek parça, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, kimlik, pasaport, ehliyet, meyve, numune gibi paketleri fazlasıyla taşıyoruz. Ayrıca tekstil, gıda, hediye, fatura, bilgisayar, telefon, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, resmi ve yasal her ürünler, davetiye, toplu dağıtımlar (basın, dergi, matbuat gibi), bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri de hemen her gün taşıyabiliyoruz.

Yeşilyurt Kurye Hizmeti

Yeşilyurt kurye olarak her zaman, her müşterimizin ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Bu yüzden de değişen ve gelişen ihtiyaçlara uygun Yeşilyurt kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Bu vesileyle sektörde tercihe sunduğumuz başlıca kurye modellerimiz şunlardır:

  • Normal kurye: Eğer paketiniz çok acil değilse ve ekonomik bir Yeşilyurt kurye arıyorsanız normal kurye modelimizi tercih edilebilirsiniz. Bu modelde paketiniz 40 dakika içinde alınacak, mesai saatleri içinde taşınacak ve 210-240 dakika içinde alıcısına ulaştırılacaktır.
  • Hızlı kurye: Daha acil ihtiyaçlarınız için ekspres kurye modelimizde paketleriniz 30 dakika içinde teslim alınacak, sabah 9, akşam 9 saatleri arasında, 90-120 dakikada güvenli biçimde teslim edilecektir.
  • Acil kurye: Çok daha acil paketleriniz 20 dakikada alınacak ve 45-60 dakikada teslim edilecektir. 7 gün, 24 saat güvenli, hızlı ve kaliteli teslimat sizleri beklemektedir.
  • Arabalı kurye: Motorla taşınamayacak nitelikteki paketleriniz arabalı Yeşilyurt kurye ile de en kaliteli biçimde alıcısına ulaştırılacaktır.

Yeşilyurt kurye çözümlerimizi öne çıkaran etmenlerden birisi de fiyatlarımızdır. Yeşilyurt kurye fiyatları doğal olarak bütün müşterilerimizin e çok merak ettiği konulardan birisidir ve Hira Kurye olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı bu alanda da devam ettiriyor, en uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkıyoruz.

Yeşilyurt kurye fiyatlarımızda paketinizin teslim alınıp teslim edildiği adresleri arasındaki mesafe en temel belirleyicidir. Mesafe arttıkça kurye fiyatı da artmaktadır. Ayrıca paketinizin ölçüleri, ağırlığı, gönderi zamanı da fiyatları etkilemektedir. Mesele gece kuryede ek güvenlik önlemleri, ek mesai, hava ve yol koşulları gibi detaylar değiştiğinden Yeşilyurt kurye fiyatları da değişmekte, daha fazla olabilmektedir.

Ayrıca her bir kurye modelinin fiyatı da farklıdır. Yeşilyurt kurye modellerinin hızı arttıkça fiyatı da artmaktadır. Hira Kurye bünyesinde her zaman en uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. Günün her saatinde çağrı merkezimizi arayabilir, istenen detayları paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp