İçeriğe geç

Laleli Kurye

Laleli Kurye
Laleli Kurye

Laleli Fatih’in en yoğun trafiğe sahip semtlerinden biridir. Hem tekstil ticaretinin yoğun yapılması hem de turistlerin uğrak yerlerinden biri olması hasebiyle semt tarihi yarımadanın en işlek yerlerindendir. Bu sebeple de kurye hizmetine olan ihtiyaç da artmaktadır. Firmamız da semtte Laleli kurye olarak teslimat gerçekleştirir. Hıza ve güvene ihtiyaç duyulan bölgede en iyi hizmeti vererek en çok tercih edilen kurye şirketleri arasında yer alır.

Bölgede çalışmak için semti iyi tanımak ve dar sokak aralarından geçerken çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü araç trafiğinden çok yaya trafiğinin de yoğun olduğu semt, ayrıca dikkat ve özen gerektirmektedir. Tecrübeli kuryelerimiz bu özeni göstererek en iyi kurye hizmetini sunar.

Laleli kurye ekiplerimiz 24 saat hizmet vererek her çağrıya cevap verir. Gönderiler ister Laleli bölgesine gelsin ister Laleli’den İstanbul’un başka bir semtine gitsin, kuryelerimiz için fark etmez. Personelimiz için önemli olan kaliteli hizmet sunabilmektir. Her durum ve şartta, her mevsimde hizmetlerimiz aksamadan devam eder.

İyi bir ekiple çalışmanın en önemli avantajlarından biri hizmetlerin zamanında ve istenilen hızla gerçekleşebilmesidir. Çünkü bunun için bütün ekip disiplinli ve koordineli bir çalışma yürütür. Güvenlik önlemlerini en iyi şekilde alarak hizmet verdiğimiz için paketi taşırken en sorunsuz şekilde teslimat yapmış oluruz. Hasarsız ve zararsız gerçekleştirilen bir teslimatın karşılığı da müşteri memnuniyetidir.

Laleli Kurye Hizmeti

Laleli kurye olarak deneyimli bir ekiple çalışarak üst seviyedeki kaliteyi yakalar. Gerek yurt içindeki gerekse şehirlerarası teslimatta herhangi bir problem yaşanmadan, hizmet aksamadan teslimat yapılır. Hatta gün içinde bile istenilen şehre ulaşım sağlanır. Ekiplerimiz dikkatlidir ve gösterdikleri özen ile müşterilerimizin takdirini toplarlar.

Gerek donanım gerekse yazılım olarak her alanda yenilikçi olan bakış açımız sayesinde hem bugünün gereklerini yerine getiriyoruz hem de gelecek için yatırım yapıyoruz. Uzun soluklu olarak sektörde varlığımızı devam ettirmek istiyoruz. Bu yüzden de kaliteden ödün vermiyoruz.

Aynı zamanda ekonomik olarak uygun fiyatlar vererek her kesimden müşteriye hitap etmek istiyoruz. Fiyatlarımız mesafeye, gönderi boyutuna, seçilen hıza göre değişmekle birlikte, temelde ekonomik bir hizmet anlayışıyla hizmet veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp