İçeriğe geç

İdealtepe Kurye

İdealtepe Kurye
İdealtepe Kurye

İdealtepe kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana uygun fiyatlı, profesyonel, deneyimli ve tecrübeli bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde her zaman parmak ile gösterilen kurye işletmeleri arasında yer almaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti her zaman müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve yakın çevrelerine tavsiye etmelerine olanak sağlamaktadır. İşletme olarak müşterilerimizin verdikleri siparişleri hasarsız, eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Sunduğumuz kurye hizmetini bu şekilde kaliteli sunabilmek adına yüksek modelli motorlar kullanmakta ve uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunan profesyonel elemanlar ile çalışmaktayız. Bu özellikler sayesinde her zaman kalite seviyesi en üst basamaklarda bulunan hizmet sunmaktayız.

İdealtepe kurye işletmesi olarak her zaman sipariş verdiğiniz ürünlerinizi hasarsız şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Ürünlerinizin hasarsız şekilde teslim edilebilmesi adına kullandığımız motorların ürün taşıma kısımlarını özel olarak güvenli hale getirmekteyiz. Ürün taşıma kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizi koruma altına almaktayız. Sizlerde ürünlerinizin hasarsız şekilde teslim edilmesini istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişim kurabilirsiniz.

İdealtepe Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de yer almakta ve sizlerin tercihlerine sunulmaktadır. Temassız teslimat seçeneğini seçtiğiniz zaman kıyafet olarak uygun durumlarınızı değiştirmenize gerek kalmamakta ve ayrıca sağlıklı bir şekilde teslimat aşaması geçirmeniz sağlanmaktadır. Siparişlerinizi adreslerinize getiren kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapılarınıza asmakta ve zillerinizi çalmak suretiyle oradan ayrılmaktadırlar. Bu şekilde isteğinize uygun olarak temassız teslimat yöntemi ile kurye hizmeti verilmektedir.

İdealtepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti karşısında pek çok ödeme seçeneği ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre seçim yapabilmesi sağlanmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi, EFT, FAST, internet üzerinden ödeme yöntemi gibi pek çok ödeme yöntemi bünyemizde bulunmakta ve müşterilerimizin seçimlerine sunulmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp