İçeriğe geç

Hasköy Kurye

Hasköy Kurye
Hasköy Kurye

Hasköy İstanbul Beyoğlu ilçesine bağlı bir semttir. Yoğun nüfuslu şehrin en popüler ve işlek ilçesinde yer almaktadır. Kalabalık nüfusun olduğu ilçede dükkânlar, iş yerleri ve tabi ki yoğun trafik en göze çarpan detayların başında gelmektedir. Böyle durumların dezavantajlarını saymakla bitiremeyiz. Zamanla yarışmak dezavantajların başında geliyor. Bir yerlere yetişmek, işe geç kalmak, elimizde bulunan evrak, belge, paketleri vaktinde teslim etmek için çabalarız. Artık bu çabanıza çözüm bulmak için Hasköy kurye yanınızda. Sizler için daha nasıl iyi olabiliriz, sizlere nasıl faydalı olup değerli zamanınızdan çalmamak düşüncesiyle yola çıkarak Hasköy kurye ağını da siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.

Motorlar büyük şehirlerde yaşayanlar için en büyük kurtarıcılardan birisidir. Trafikte kaybedilen zaman kişiler için önemli sonuçlar doğurabilir. Hız tutkunlarının da en büyük tutkularından birisidir. Bizler de Hira Kurye olarak bu sebepleri göz önüne alarak bu alanda hizmet verme ihtiyacını göz ardı edemedik.

Kargolarınız, emanetleriniz bizlerle güvende olacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece bize ulaşmak olacaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizle bizlerden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Hasköy Kurye Hizmeti

Hasköy kurye seçerek faydalanacağınız birkaç avantajlarınız şunlardır:

  • İstanbulluların en büyük problemlerinin başında geliyor. Siz kaçan zamanı kovalamak yerine Hasköy motorlu kurye çalışanlarımız sayesinde zamanınız sizlere kalsın.
  • Ulaştırmak istediğiniz evraklarınız, paketleriniz, gönderileriniz kuryelerimiz tarafından trafiğe meydan okuyarak vaktinde alıcı adrese götürülecektir.
  • Motorlu kuryelerimiz hem kendi hem de çevredeki diğer kişilerin hayatını tehlikeye atmadan kurallara uygun, kullanılması gereken ekipmanlarla yola çıkacaktır.
  • 7/24 müşteri hizmetlerimizle iletişim halinde olacaksınız.
  • Ek ücret talep edilmeden sizler için en uygun fiyatlarda hizmet vermek.
  • Zarara uğratmadan büyük özveriyle siparişleriniz titizlikle adresine ulaşacaktır.

Kaliteli hizmetimizle, kesintisiz, şeffaf ve açık iletişimimizle daimi müşteri memnuniyeti sağlayarak alanında fark yaratarak il veya il dışı kurye pazarında akla ilk gelen firma olabilmek ve markamızı güçlendirerek siz değerli iş ortaklarımızla uzun yıllar bu yolda yürümek.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp