İçeriğe geç

Kirazlıtepe Kurye

Kirazlıtepe Kurye
Kirazlıtepe Kurye

Trafik sorununun her geçen gün arttığı İstanbul’da, yakın adresler arası bile uzun saatler sürmektedir. Kargo hizmetlerinin gelişmesi ile birlikte, müşteriler trafik içerisinde saatler boyu beklemeden paketlerini diledikleri her noktaya gönderebilmektedir. Firmamız trafik sorununa çözüm olarak, motorlar ile sağlanan kurye hizmetlerini geliştirmiş ve böylelikle sorundan en az şekilde etkilenmeyi başarmıştır.

Araçlar, belirli şeritler içerisinde hareket ettikleri için hareket kabiliyetleri düşüktür. Bu sebeple araç yoğunluğun arttığı saatlerde bir yerden bir yere gitmek zorlaşmaktadır. Kargo sürelerinde aksama yaşamamak için motorlarımız ile teslimat gerçekleştirerek, hızlı bir şekilde süreci tamamlamaktayız.

Sürücülerimiz trafik kurallarını ihlal etmeden, akıcı bir şekilde motor kullanmaktadır. Personelimizin tamamı eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz, gönderi bilgilerini öğrenerek sizler için en uygun taşıma yöntemini belirlemektedir. Kirazlıtepe kurye çalışmalarımız, tüm gönderi ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına pek çok farklı seçenekten oluşmaktadır.

İstanbul içerisinde bir uçtan bir uca kargo hizmetleri sunmaktayız. Adreslerin uzaklığı herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Müşterilerimiz tarafından çoğunlukla standart kurye hizmetleri talep edilmektedir. Ancak acil durumlar için geliştirdiğimiz Kirazlıtepe kurye hizmetleri sayesinde, paketlerinizi en hızlı şekilde alıcıya ulaştırabilirsiniz.

  • Standart kurye: En çok tercih edilen yöntemdir. Trafik sorunları ya da hava muhalefeti gerçekleşmediği takdirde 240 dakika içerisinde paketler teslim edilerek kargo süreci tamamlanmaktadır.
  • Express kurye: Daha avantajlı hizmet seçeneklerine sahiptir. 120 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.
  • VIP kurye: Yalnızca tek bir müşterinin paketleri taşınmaktadır. Direkt teslimat gerçekleştirilir. Teslimat süresi yaklaşık 60 dakikadır.

Kirazlıtepe Kurye Hizmeti

Müşterilerimizden teslim aldığımız tüm paketleri kayıt altına almaktayız. Araçlarımızda bulunan takip cihazları sayesinde yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumun önüne geçmekteyiz. Değerli eşyalar, evraklar, kimlik belgesi gibi yüksek güvenlik önlemi gerektiren paketler için, tereddüt etmeden bizleri tercih edebilirsiniz. Kirazlıtepe kurye hizmetlerimiz kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kargo hizmetlerimizin tamamında uygun fiyat politikası ile hareket etmekteyiz. Tüm müşterilerimizin bütçesine uygun taşıma seçeneklerimiz bulunmaktadır. Gönderici ve alıcı adres arasındaki uzaklık, paketlerin ağırlığı gibi unsurlar kargo ücretlerini belirlemektedir. Müşteri temsilcilerimize danışarak gönderiniz için teslimat ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara