İçeriğe geç

Moda Kurye

Moda Kurye
Moda Kurye

Gerek şehir içinde gerekse şehir dışındaki adreslere teslimatınızı ulaştıran firmamız Hira Kurye, Moda’da Moda kurye olarak çalışmalarına devam eder. Firmamızın sektördeki deneyimi ve hizmet anlayışı bilinir. Müşterilerine sağladığı teslimat avantajları sayesinde en fazla tercih edilen firmalar arasındadır. Moda’dan bütün İstanbul’a dakik, bir o kadar da titiz hizmet sağlar.

Tercihe göre de çeşitlilik sunarak bütün müşterilerinin taleplerini karşılar. Gerektiğinde motosikletle, arabayla, şehirlerarası teslimatta otobüsle veya uçakla ulaşım sağlanır. Önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Moda kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz semt sakinlerine ve işverenlere kesintisiz hizmet sunuyoruz. Yani 24 saat çalışmaya devam ediyoruz. Gerek gündüz gerek gece ne zaman kurye hizmetine ihtiyaç duyarsanız firmamızı arayarak adresinizi vermeniz yeterli olur.

Aldığımız paketleri özenle taşırız. Kuryelerimiz bu konuda son derece hassastır. Paketin içeriğinde teknolojik alet de olabilir. Narin bir çiçek de gönderilebilir. Bazen firmalar davetiye dağıtır bazen önemli bir evrakın imzalanması gerekir. Bütün bu içerikler ne olursa olsun kuryelerimiz titizdir. Özenli teslimat yapar.

Moda Kurye Hizmeti

Moda kurye ekibimiz, teslimatın avantajlı yanlarını müşterilerine yansıtır. İşin yoğunluğunu ve stresini yansıtmaz. Aynı dakikada onlarca kişiye hizmet veren personelimiz, birbiriyle koordineli çalışmalar yürüterek sistemli, aksaklık olmayan işler çıkarır. Bu sebeple uyumlu bir ekip çalışması önemlidir. Verdiğimiz hizmetin avantajlı yanlarından bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Kuryelerimiz her zaman dakiktir.
  • Paketleri en üst seviyedeki güvenlik koşullarında teslim ediyoruz.
  • Hizmet seçenekleri sunarak tercihi müşterilerimize bırakıyoruz.
  • 81 ile hizmet vererek şehirlerarası gönderi de yapıyoruz.

Bütün teslimatı Hira Kurye kalitesiyle gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un bütün semtlerinden ve şehir dışından Moda’ya gelen bütün paketleri sahibine ulaştırıyoruz. Moda’dan da bütün İstanbul’a ve Türkiye’nin diğer illerine en hızlı gönderimi gerçekleştiriyoruz. Bütün bu teslimatta kaliteyi en üst seviyede tutuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Bu kaliteyi sağlarken de fiyatlarımızı en makul seviyede tutarak uygun fiyatlı teslimat gerçekleştiriyoruz. Firma olarak müşterilerimizin yaptığımız işten memnun kalmasını istiyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp