İçeriğe geç

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye
İstanbul Kurye

İstanbul, Türkiye’nin nüfusu en yoğun ilidir. 39 ilçesi ile ülkemizin en büyük şehridir. Şehirdeki çalışma temposu ve ilçeler arasındaki trafik yoğunluğu günün büyük bir kısmını almaktadır. Bu tempoda herkes yaptığı işi en kısa sürede bitirme derdindedir.

Bu yoğunlukta, trafiğe girmeden rahat bir şekilde bir ürün almak veya kolay bir şekilde bir ürün göndermek artık lüks değil. Kurye hizmetinin yaygınlaşması sayesinde herkes bu hizmetten kolayca yararlanabiliyor. Firmamız İstanbul kurye olarak İstanbulluların hayatını kolaylaştırmak üzere hizmet veriyor.

İstanbul kurye olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. Firmamız, müşterilerini memnun edecek şekilde seçenekler sunarak onların farklı istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Farklı hız seçenekleriyle avantajlı ulaşım sağlıyor.

İstanbul’un bütün ilçelerine, mahallerine gönderilerinizi özenli şekilde taşıyoruz. Hem semt sakinlerinin paketlerini hem de pek çok iş koluna ait gönderileri süratle ve güvenle teslim ediyoruz.

İstanbul Kurye Hizmeti

İstanbul kurye olarak adresinizden aldığımız gönderilerinizi gizlilik içerisinde taşıyor, alıcının adresine teslim edilene kadar güvenliğini sağlıyoruz. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun motosikletli taşımacılığın avantajıyla hızlı gönderim gerçekleştiriyoruz.

İstanbulluların bir kurye firmasından beklediği hız, güvenlik ve gizlilik, uygun fiyat kriterleri, firmamızın hizmet anlayışını göstermektedir. Müşterilerinden aldığı takdirle kalite standartlarını muhafaza etmek için çok çalışan personelimiz, kaliteli hizmet sunmanın huzurunu yaşar.

Müşterilerini hizmetinin odağına alan ve hizmet anlayışını bu misyonla sürdüren firmamız, 7/24 çalışmalarına devam eder. Her zaman ulaşılabilir olan firmamız, farklı hız seçenekleriyle hizmet verir. Gün içinde en acil kurye teslimatını en uzak mesafeye bile 1 saat içinde teslim ediyoruz. Mesai saatlerinde, mesai dışında ve gece boyu çalışmaya devam eden kuryelerimiz her gönderiyi özenle taşır.

Bu, kimi zaman bir evrak, davetiye olur kimi zaman da bir numune, hediyelik eşya olur. İstanbul’un her semtine en uygun fiyatla gerçekleştirdiğimiz özenli teslimat, müşterilerimize verdiğimiz değerin bir yansımasıdır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp