İçeriğe geç

Tepeüstü Kurye

Tepeüstü Kurye
Tepeüstü Kurye

Tepeüstü kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize kurye hizmeti sunma aşamasında çok büyük özen ve detaylı bir şekilde çalışmaktayız. Bünyemizde çalışan uzman ekiplerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde sunulan hizmetin sorunsuz, eksiksiz ve kaliteli olmasını amaçlamaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, mutluluklarını ve takdirlerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef sebebiyle sunduğumuz hizmetin tüm aşamasını büyük bir detay içerisinde yürütmekteyiz. Bu şekilde detaylı ve kaliteli hizmet verebilmek için bünyemizde çalışan deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımızın çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Tepeüstü kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin uygun fiyatlı olabilmesi adına çeşitli araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalar yapmakta ve sonuçlarına göre en uygun fiyatları ortaya çıkarmak suretiyle siz müşterilerimizin maddi olarak zorluk çekmeden hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. İşletme olarak tüm bu hesaplamaları yapma aşamasında bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca yine muhasebe elemanlarımızın yaptıkları hesaplamalar doğrultusunda siz müşterilerimize çeşitli indirimler ve kampanyalar sunmakta ve çok daha uygun fiyatlara hizmet almanızı hedeflemekteyiz.

Tepeüstü Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan tüm elemanlarımızın sundukları hizmet özelinde profesyonel olmalarını sağlayabilmek adına önemli çalışmalar yapmaktayız. Düzenli aralıklar ile tüm çalışanlarımıza sunduğumuz hizmet aşamaları hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmaktayız. Ayrıca bu eğitimler sayesinde siz müşterilerimizin de büyük oranda memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda tüm kurye elemanlarımızı işe alma aşamasında birçok sınavdan geçirmekte ve yeteneklerinden emin olmak suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Tepeüstü kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat yöntemi de bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde uygunluk durumlarına göre hiç rahatınızı bozmadan siparişlerinizi teslim alabilmeniz sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirerek kapılarınıza asmakta ve daha sonra telefon ile sizlere haber vererek siparişlerinizi teslim almanızı sağlamaktadır. Ortaya koyduğumuz bu teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından her zaman takdir kazanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp