İçeriğe geç

Şirinevler Kurye

Şirinevler Kurye
Şirinevler Kurye

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan online ticaret sitelerinin artması ve yemek dahil birçok ürünün online sistemler üzerinden siparişinin verilmesi kurye hizmetleri veren firmalarda artışa ve çok daha hızlı teslimat yapılmasına sebep olmuştur.

Firmamız, Hira Kurye, bu sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine ihtiyaç duydukları kaliteli, hızlı ve güvenli kurye hizmetleri sunmakta, gün geçtikçe sayısını arttırdığı hizmet noktaları ile hızına hız katmaktadır.

İstanbul içerisindeki hizmet noktalarımızdan biri olan Şirinevler kurye sayesinde, gün içerisinde, kısa sürelerde, güvenle teslimat yapıyor, her geçen gün mutlu müşteri sayımızı arttırıyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, müşterilerimizin iş ve özel hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunuyor, şirketini büyütmek isteyen firma sahipleriyle çözüm odaklı iş ortaklıkları kuruyoruz.

Sizler de firmanız için en doğru kararı vererek, hem hızlı, hem kaliteli hem de güvenli teslimat seçeneklerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak, tüm hizmetlerimizi kargo taşımacılığı ve kurye sektöründe geçerli olan yönetmeliklerin kuralları dahilinde vermekteyiz. Taşınmasında kısıt bulunmayan tüm ürünler ve eşyalar ve evrakların, en hızlı şekilde teslimat noktasında ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 • Normal kurye: ekonomik bir seçene arayanlar için, mesai saatleri arasında hizmet veren, en fazla 240 dakikada teslimat sağlayan seçeneğimiz,
 • Express kurye: hızlı ve ekonomik bir çözüme ihtiyaç duyanlar için, saat 21:00’a kadar hizmet veren, 120 dakika içerisinde teslimat sağlayan seçeneğimiz ve
 • VIP kurye: acil durumlarda, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet almanızı sağlayan en fazla 60 dakika içerisinde teslimatın tamamlandığı, kişiye özel seçeneğimiz olarak ayrılmaktadır.

Şirinevler Kurye Hizmeti

Tüm seçeneklerimizde, teslimat sonrasında gönderici ve alıcıya teslimat bilgisi iletilmekte, güvenli teslimat garantisi ile hasarsız taşıma sağlanmaktadır.

Kurye hizmetlerimiz, ağırlıklı olarak moto kuryelerimiz tarafından verilmekle birlikte gönderinin boyutu, ağırlığı ya da özel ekipmanla taşınması gerektiği durumlarda, araçlı kurye servisimizle hizmet verilmektedir.

Şehir dışı gönderilerde ise özel araçla gönderim yapılmasının dışında, daha ekonomik bir seçenek olarak otobüs kargo seçeneği sunulmakta, daha büyük hacimli ve daha hızlı teslimat için Türk Hava Yolları filosu ile uçak kargo servisi ile taşımacılık sağlanmaktadır.

Tüm gönderileriniz, bulunduğunuz yerden, tercihinize ve gönderinizin içeriğine uygun araçla teslim alınıp, son varış noktasına aynı şekilde ulaştırılmaktadır.

Özellikle online ticaret siteleri aracılığı ile verilen siparişlerin, İstanbul il sınırları ve çevre iller dahilinde, aynı gün teslim edilmesi için tercih edebileceğiniz Şirinevler kurye hizmetimiz, aradığınız çözüm odaklı iş ortaklığını size sunacaktır.

Uygun fiyatlı kurye hizmetlerimiz, siparişinizin kısa sürede teslim edilmesini sağlarken, aynı zamanda uzun bekleyişleri ya da gecikmeleri ortadan kaldıracaktır. %100 müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, firmanızın beğenilirliği ve tercih edilirliği artarak, işinizde güvenilir büyüme sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Şirinevler kurye hizmetimizle taşınmasını yaptığımız gönderiler:

 • Hediyelikler,
 • Küçük ve orta boy elektronik eşyalar,
 • Resmi evrak, kimlik ve banka kartları,
 • Canlı saksı çiçekleri ve buketler,
 • Market ürünleri,
 • Kitaplar ve sanat ürünleri,
 • Medikal malzemeler ve daha niceleri.

Modern teknik donanıma sahip genç motosiklet filomuz sayesinde, boyutu ve ağırlığı motosiklet ile taşınmaya uygun her şeyi, hızla ve güvenle taşıyor ve zamanında yerine ulaştırıyoruz.

Firma olarak, tüm müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman daha iyisini yapmak için çalışan Şirinevler kurye ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Bizimle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize, iş ve özel hayatlarında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı oluyor, hem ekonomik hem de hızlı teslimat seçenekleri sunuyoruz.

Şirinevler kurye ekibimizle çalışmanın müşterilerimize sunduğu avantajları:

 • %100 müşteri memnuniyeti,
 • Hızlı olduğu kadar güvenli taşımacılık ve hasarsız teslimat garantisi,
 • 7/24 hizmet veren müşteri destek hattı,
 • Web sitesi, çağrı merkezi ya da WhatsApp üzerinden ulaşım kolaylığı,
 • Güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet,
 • Ekonomik fiyatlar,
 • Kesintisiz hizmet,
 • Kişiye özel çözümler ve
 • Teknik donanıma sahip genç bir filo ile sorunsuz taşımacılık olarak sıralayabilmekteyiz.

Her zaman kaliteli, her zaman güvenli ve her zaman ekonomik bir çözüme ihtiyacınız varsa, bizleri tercih edin.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp