İçeriğe geç

Bostancı Kurye

Bostancı Kurye
Bostancı Kurye

Herkesin koşturmaca içinde olduğu ve satın alamadığı tek şeyin zaman olduğu şu günlerde, gelecek olan kargoyu beklemek ya da kargo göndermek çok uzun zaman kaybetmemize sebep olmaktadır. Kargo firmalarının yalnızca mesai saatleri içerisinde hizmet vermesi de karşılaşılan bir diğer problemdir. Hira Kurye firmamız bunun gibi daha pek çok sorunu göz önünde bulundurarak Bostancı kurye hizmetlerini faaliyete geçirmiştir.

Bostancı kurye hizmetimizi diğer kargo firmalarından ayıran en önemli etmen sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre hareket edilmesidir. Ayrıca trafik problemi ile dikkat çeken İstanbul için bu hizmetimizin ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

Bostancı kurye hizmetimizi 7 gün 24 saat boyunca sürdürerek hediyelerinizi, değerli eşyalarınızı, belgelerinizi ya da herhangi bir gönderiyi gerek adrese ulaştırmanın gerekse de bir adresten alarak başka bir adrese ulaştırmanın garantisini vererek zamandan tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Hizmetimizden yararlanmak için verdiğimiz telefon numaraları aracılığı ile irtibata geçebileceğiniz gibi web sitemizden de varış ve çıkış adresinizi seçtikten sonra alıcı ve gönderici bilgilerinizi göndererek gönderici kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Gönderi kaydınız oluşturulduğu zaman cep telefonunuza kısa mesaj olarak ve mail olarak teslimat bilgileri gönderilecektir. Daha sonra kurye ekibimiz istediğiniz yerden gönderinizi alarak istediğiniz yere teslim edilmesini sağlayacaktır. Kurye ekibimizin gönderinizi teslim aldığı an itibari ile haritadan takibini yapmanız mümkündür. Çalışanlarımızın deneyimlerinin yanı sıra Bostancı kurye işlemlerini özenli bir şekilde gerçekleştirdiklerini ilk günden itibaren sizler de fark edeceksiniz.

Trafikten en düşük seviyede etkilenmesi ile bilinen motor kullanımı her geçen gün daha fazla artış göstermekte ve çeşitli iş kollarında sık sık rastlanmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetlerde de diğer büyük araçların aksine sıkışıklığa engel olan sağlam ve hızlı motosikletler kullanılmaktadır. Bu sayede size hem güvenli hem de hızlı bir hizmet sunmaktan Hira Kurye firması olarak gurur duyuyoruz.

Bostancı Kurye Hizmeti

Deneyimli Bostancı kurye ekibimiz ve her zaman benimsediğimiz kalite anlayışı ile müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. Gönderilerinizin ve belgelerinizin zorlu hava şartlarında, çok aciliyeti olan durumlarda ya da gece geç saatlerde bile özenle seçilen ve gerekli eğitimleri almış olan çalışanlarımız ile en güvenilir şekilde amacınıza ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Gönderiniz zamanında teslim edilmediğinde buna neden olan durum ile ilgili müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgileri alabilir ve her türlü isteğinizi belirtebilirsiniz. Hem şehrin yolları hem de teknoloji ile iç içe olan ekibimiz ile mümkün olan en kısa süre içerisinde paketiniz hedefe ulaştı bilgilendirmesini alabilirsiniz. Bostancı kurye hizmetlerimizden memnun kalmanız durumunda rutin gönderileriniz için abonelik başlatabilir ve bu sayede gönderi kayıt işlemlerinizin daha kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Abone olan müşterilerimizin kargo gönderimi fiyatları daha uygundur.

İstanbul gibi büyük bir ilin en büyük problemlerinden biri de ne yazık ki ulaşım sorunudur. Neredeyse 7 gün 24 saat boyunca trafik sorunu ile mücadele etmek mecburiyetinde kalan İstanbul halkı, bazen yarım saatlik mesafeyi bile saatler içerisinde aşmaktadır. İstanbul’un trafik sorunu kuryeleri de doğrudan etkilemektedir. Aynı gün içinde teslim edilebilecek bir kurye sonraki güne aksayabiliyor. Trafiğin yanı sıra dar yollar ve çarpık kentleşmenin de olması ulaşımı çok daha zor bir hale getiriyor.

İstanbul’un dar sokaklarından, trafik sorunundan dolayı sorun yaşayan kişilerin yardımına firmamız en kısa süre içerisinde yetişmektedir. Hira Kurye olarak bu alanda müşterilerimizin yaşadığı problemleri fark ederek ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermekteyiz. Kaliteli hizmetlerimizde kuryelerinizin İstanbul’un geçilmesi zor yollarına ve trafiğine meydan okuyarak istenen zamanda güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Ulaştırmak ya da ulaşmak istediğimiz ürünlerin aciliyet durumları göz önünde bulundurulduğunda en hızlı ulaşımı sağlayan hizmet motor kurye hizmetidir. Firmamız İstanbul’un hangi noktası olduğu fark etmeksizin gönderiniz en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde gideceği adrese teslim edilmektedir. Firma olarak teslimatını sağladığımız ürünü çok titiz bir şekilde taşır ve güvenle teslimatını sağlarız. Tecrübeli ve donanımlı ekibimiz sayesinde her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp