İçeriğe geç

Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye
Yenibosna Kurye

İstanbul, birbirinden ayrı oluşmuş merkezleri, sürekli yoğun iş temposu ve kozmopolit yapısı ile her noktasında hızlı hizmet ve çözümlere ihtiyaç duyulan bir şehir özelliği taşımaktadır. Sürekli gelişen ve büyüyen bu şehirde, şirketler arası yazışmaların, hediyelerin, resmi evrakların ya da medikal malzemelerin zamanında yerine ulaşması için hizmet veren birçok kurye firması bulunmaktadır.

Hira Kurye olarak, bu hızlı ve kesintisiz hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan güvenli ve hızlı kurye hizmetleri veriyor, Yenibosna kurye hizmetimiz ile her geçen gün daha çok müşteriye ulaşıyoruz.

Modern teknolojiden yararlanarak geliştirdiğimiz iş modelimiz, düzenli bakımını yaptırdığımız, teknik donanıma sahip genç motosiklet ve otomobil filomuz ve sektörde deneyimli, çözüm odaklı çalışma arkadaşlarımız sayesinde, %100 müşteri memnuniyeti oluşturan hizmetler sunuyoruz.

Yenibosna kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı seçenek ve araçlar kullanarak vermekteyiz. Şehir içi ve yakın illerde, hızlı ve güvenilir teslimat için motosiklet filomuzdan ve özel araçlarımızdan yararlanıyor, şehir dışı gönderilerinizde otobüs ve uçak kargo hizmetlerimizle taşımacılık yapıyoruz.

Aynı gün içerisinde, güvenli ve hasarsız teslimat garantisi ile hizmet veriyor, müşteri odaklı çalışma ilkemiz sayesinde her zaman memnuniyet yaratıyoruz.

Yenibosna kurye hizmetimizle, şehir içinde ve yakın illerde ihtiyaç duyduğunuz hızlı ve güvenilir taşımacılık yapmaktayız. İster iş ister özel hayatınız için kullanabileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde kısa sürelerde gönderinizin varış noktasına ulaşmasını sağlıyoruz.

Sadece moto kurye hizmeti vermiyor, aynı zamanda otobüs ve uçak kargo hizmetlerimizle şehir dışı taşımacılık yapılması için aracılık yapıyoruz. Gönderinizi bulunduğunuz yerden teslim alıyor, tercihiniz ne yönde ise ona göre otogara ya da havalimanına taşıyor, karşı şehirde gönderinizin son varış noktasına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Ebatları ve ağırlığı motosiklet ile taşınması uygun olan tüm gönderileriniz için tercih edebileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde, gecikme, bekleme ya da haksız iadeleri ortadan kaldırıyor, tam zamanında ve doğru adrese teslimat gerçekleştiriyoruz.

Yenibosna Kurye Hizmeti

Yeni nesil kurye hizmetlerimize herkesin en uygun fiyatlarla erişmesine ve tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti oluşturulmasına önem vermekteyiz. Sadece hızlı değil aynı zamanda kaliteli ve güvenilir bir kurye hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tercih edebilecekleri Yenibosna kurye hizmetlerimiz;

  • Normal kurye: 100 TL’den başlayan fiyatlarla, İstanbul’un her noktasına teslimat yapabildiğimiz ekonomik bir seçenek olarak sunulmaktadır. 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet verdiğimiz bu seçenekte, 40 dakika içerisinde gönderiniz teslim alınır, en fazla 240 dakika içerisinde teslimat sağlanır.
  • Express kurye: hem hızlı hem de ekonomik bir çözüm arayanlar için 160 TL’den başlayan fiyatlar sunan teslimat seçeneğimizdir. 09:00 – 21:00 saatleri arasında 30 dakika içerisinde gönderinizin teslim alınması sağlanır ve 90 ila 120 dakika içerisinde teslimat tamamlanır.
  • VIP kurye: kişiye özel çözümler arayanlar için, kesintisiz teslimat hizmeti sunmaktayız. 7/24 yararlanabileceğiniz bu hizmetimizle tüm acil gönderilerinizin zamanında teslim edilmesi sağlanmaktadır. 20 dakika içerisinde gönderiniz bulunduğunuz yerden teslim alınır ve en fazla 60 dakika içerisinde teslim edilmiş olur. 240 TL’den başlayan fiyatları ile acil durumlarda ekonomik çözümler için tercih edilir.

Tüm seçeneklerimiz, güvenli teslimat garantisi sunar ve teslimat sonunda alıcı ve göndericiye teslimat bilgisi iletilir.

Firma olarak, modern zamana uygun hızlı çözümler üretiyor, bu çözümlere herkes kolayca ulaşabilsin diye uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Yenibosna kurye ekibimiz tarafından verilen tüm hizmetlerde, kişiye özel çözümler sunulmakta, müşterilerimizin talep ve tercihleri doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır.

Ücretlendirmelerde, gönderinizin içeriği, boyutu, ağırlığı ve tercih ettiğiniz kurye seçeneği esas alınmaktadır. Diğer yandan, gönderinin nereden teslim alınacağı, şehir içi ya da şehir dışı teslimat tercihi, teslimatını yapılacağı adres ve toplam mesafe hesaplanarak, tam tutar tespit edilmektedir.

Talebinizi çağrı merkezimiz, web sitemiz ya da WhatsApp hattımız üzerinden ilettiğinizde, toplam tutarın hesaplaması yapılmakta, tutar bilgisi paylaşılmakta ve ancak onayınız ile randevunuz oluşturulmaktadır.

Yenibosna kurye aracılığı ile yapılan tüm işlemler ve müşterilerimize verilen tüm hizmetler, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütülmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler ve seçenekler sunulmakta, her zaman en iyi hizmet en güvenli şekilde verilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp