İçeriğe geç

Tozkoparan Kurye

Tozkoparan Kurye
Tozkoparan Kurye

Tozkoparan kurye hizmetlerimizle Göngören’in merkez mahallelerinden birisinde günün her saatinde taşımacılık yapıyoruz. Özellikle son çeyrek asırda geleneksel kargoların yetersiz kalmasıyla kuryeye rağbet artmıştır. Firmamız ise tamamı alanında uzman, deneyim sahibi, güvenilir, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı bir ekiple hizmet vermekte, yıllardır bölgenin en çok tercih edilen kuryesi olmayı başarmış bulunmaktadır.

Kurye hizmetlerimizle İstanbul’un en uzak noktaları arasında, Avrupa ve Anadolu yakasının tamamında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Sahada ve çağrı merkezimizde en iyi ekiple çalışıyor, tamamı bakımlı, modelli, tam teşekküllü araçlarımızla hizmet veriyoruz. Bilgi birikimimizle süreci en kolay ve en zahmetsiz şekilde ilerleterek sizler masanızdan kalkmadan paketlerinizi taşıyoruz.

Tozkoparan kurye olarak her zaman güvenli taşımacılığın adresiyiz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir ezilme, yıpranma, dağılma, kaybolma, karışma gibi olumsuzlukların yaşanmasına mahal vermiyoruz.

Bireysel ve kurumsal bütün müşterilerimiz için en iyi Tozkoparan kurye deneyimi vadediyor, geniş bir yelpazede taşımacılık yapıyoruz. Yasal engel olmayan, yanıcı, patlayıcı nitelikte bulunmayan bütün paketlerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.

Yıllardır özellikle fatura, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, kimlik, pasaport, tekstil, gıda, hediye, numune, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ruhsat, plaka, eşya, çikolata, meyve, yedek parça, matbuat gibi toplu dağıtım, diş malzemeleri, bilgisayar, tablet, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri de yoğun biçimde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Tozkoparan Kurye Hizmeti

Tozkoparan kurye ihtiyacı her zaman aynı olmamaktadır. Özellikle son dönemde kurye talepleri de farklılaşmıştır. Firmamız sektörün öncülerinden birisi olarak tek bir kurye modeliyle değil, çeşitli modellerle hizmet sağlamakta, böylece ne tarz, hangi aciliyette bir kurye ihtiyacınız olursa ona uygun çözümler geliştirmektedir.

Yıllar içinde sayısını arttırdığımız kurye modellerimizin ilki normal, standart kuryedir. Bu modelimizle semtimiz ve İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında çok acil olmayan paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Mesai saatleri içinde iletişime geçtiğiniz andan itibaren 40 dakika içinde paketinizi adresinden alıp harekete geçebiliriz. 210-240 dakikada en uzak noktalara dahi teslimat yapabiliriz.

Bir diğer motorlu kurye modelimiz ekspres kurye olup hızlı ve ekonomiktir. Ekspres kurye ile 30 dakika içinde paketiniz bulunduğu yerden alınmakta, 90-120 dakika içinde İstanbul’un her yerindeki alıcısına teslim edilebilmektedir. 09-21 saatleri arasında güvenli şekilde paketleriniz alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Daha acil ihtiyaçlarınız için Vip kurye, yani acil kurye modelimiz kullanımdadır. Bu kurye modelimizde paketleriniz 20 dakika içinde teslim alınarak süreç başlatılmaktadır. En uzak yerlere dahi 45-60 dakika gibi kısa bir sürede teslimatlarımız yapılmaktadır. Hiçbir zaman sınırlaması olmamakta, 7 gün, 24 saat Vip destek sizleri beklemektedir.

Zaman zaman motorla taşınamayacak büyüklükte ve ağırlıkta paketleriniz olabilir. Bu durumda aynı şekilde, Hira Kurye güvencesiyle arabalı kurye modelimizi kullanabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve donanımlı araçlarımızla paketleriniz 210-240 dakika içinde alıcılarına başarıyla ulaştırılmaktadır.

Tozkoparan kurye hizmetlerimiz sadece kalitesi, hızı ve güvenli olmasıyla rağbet görmemektedir. Aynı zamanda şehrin en uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor, her zaman müşteri odaklı cazip fiyat politikası takip ediyoruz.

Her türlü lojistik ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla karşılamak adına özveriyle çalışıyor, sektörde bulabileceğiniz en iyi fiyat tekliflerini yapıyoruz. Kurye fiyatlarımızı her taşımanın detaylarını göz önünde bulundurarak ayrı ayrı belirliyoruz.

Kurye fiyatlarımızda en temel etken mesafe olmakta ve paketinizin teslim alınacağı adres ile teslimat adresi arasındaki net mesafe fiyatlandırmada kullanılmaktadır. Mesafe arttıkça kurye fiyatı da artmaktadır.

Bir diğer detay taşınacak pakettir. Paketin hacmi ve ağırlığına göre saklama alanı gerektiğinden özelliklerine göre fiyat tespiti yapılmaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz kurye modeli de fiyatlarda etkili olmakta olup bu daha çok paketlerinizin aciliyet durumuyla alakalıdır. Tozkoparan kurye çeşitlerimizde vaat edilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlar artmaktadır. Mesela geceleri ve akşamları taşınacak paketler için ekstra önlemlere gerek olduğundan mesai saatlerine nazaran fiyatlar artabilmektedir.

Hira Kurye olarak her zaman en iyi fiyatlarla çalışıyor ve net fiyat bilgisi için iletişim kanallarımızı 7/24 aktif bulunduruyoruz. Bizlere web sitemizden, çağrı merkezimizden, WhatsApp hattımızdan ulaşabileceğiniz gibi hizmet noktamızı da ziyaret edebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp