İçeriğe geç

Habibler Kurye

Habibler Kurye
Habibler Kurye

Yakınınızdaki en iyi kurye şirketini arıyorsanız, Habibler kurye olarak hizmetinizdeyiz. Tüm teslimat işlerinde güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışıyor, yeni nesil taleplere yeni nesi çözümler üretiyoruz. Müşterilerimiz için güvenilir, verimli ve uygun maliyetli teslimat hizmetleri sunarak, %100 memnuniyet oluşturan çözümler sunuyoruz.

Günümüzün hızlı tempolu toplumunda işletmeler ve bireyler, önemli belgeleri, paketleri ve diğer malları hızlı ve güvenli bir şekilde belirli bir yere taşımak için kurye hizmetlerine güveniyor. Bu durum, iyi bir kurye şirketinin, paketleri zamanında ve hasarsız durumda teslim etme konusunda güçlü bir üne sahip olması gerekliliğini doğurmakta, firmamız bu gerekliliği en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Sadece İstanbul içinde değil, tüm Türkiye’ye taşımacılık yapıyor, taleplerinize en uygun hızlı ve kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Modern dünyanın getirisi olan hızlı hayat, daha hızlı kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmasına sebep olmaktadır. Hızlı olmanın yanı sıra güvenilir de olan bir hizmet arıyorsanız, Habibler kurye aradığınızı bulmanızı sağlayacaktır.

Hem şehir içi hem de şehirlerarası olarak verdiğimiz kurye hizmetlerinde, aynı gün teslimat garantisi sunulmakta, eskiden olduğu gibi kurye bekleme durumu ortadan kaldırılmaktadır.

Taşımasını yaptığımız içerikler:

 • Resmi evrak ve iş yazışmaları,
 • Elektronik ürünler,
 • Hediyelik ve mücevherat,
 • Kitaplar, dergiler, posterler gibi basılı yayın ürünleri,
 • Kıyafetler ya da ayakkabılar,
 • Kuru gıda ürünleri,
 • Medikal malzemeler,
 • Evcil hayvan ürünleri ve çok daha fazlası… Kısacası, taşınmasında kısıt olmayan tüm gönderileriniz, bizimle emin bir şekilde yerine ulaştırılmaktadır.

Şehir içinde verdiğimiz kurye hizmetleri:

 • Habibler kurye: seçeceğini hizmet tipine bağlı olarak en fazla 240 dakikada tamamlanmakta, kesintisiz hizmet alabileceğiniz çözümler sunulmaktadır.
 • Arabalı kurye: hacmi, ağırlığı ya da taşınması esnasında özel donanıma ihtiyaç duyulması sebebi ile motosikletle taşınamayan tüm gönderileriniz için profesyonel taşımacılık hizmetidir.

Şehirlerarası kurye hizmetlerimiz:

 • Otogar kargo: Türkiye’nin tüm illerine, İstanbul çıkışlı ve varışlı olarak sunduğumuz, en iti otobüs firmaları ile çalışarak verdiğimiz kurye hizmeti ve
 • Uçak kargo: uzak mesafelere en hızlı kurye hizmeti vermemizi sağlayan, Türk Hava Yolları uçakları ile gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetimizdir.

Habibler Kurye Hizmeti

Bir kurye şirketinin kalitesini belirlemede ki kilit faktörlerden biri, zamanında teslimat sağlamasıdır. İçinde bulunduğumuz modern hayatta zaman çok önemli bir hale gelmiştir. Bu durum müşterilerimizin paketlerinin mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini beklemesine sebep olmuştur. Habibler kurye verdiği hizmetlerle, uzak veya ulaşılması zor yerlere bile, üzerinde anlaşılan zaman çerçevesi içinde teslimat sağlar.

İyi bir kurye şirketinin bir diğer önemli yönü, gönderilerin güvenli ve hasarsız şekilde taşınması ve teslim edilmesini sağlamaktır. İşiniz ya da özel hayatınız için büyük öneme sahip gönderileriniz için hasarsız teslimat garantisi verilmektedir.

Tüm gönderileriniz, trafikte sorunsuz bir şekilde hareket etme becerisine sahip, Habibler kurye ekibimiz tarafından taşınmakta, kuryemizin, çevrenin ve gönderinizin güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Hizmetlerimizin bir diğer özelliği ise her zaman en uygun fiyatlara sahip olmalarıdır. İçinde bulunduğumuz dönem ve sektörün getirileri net bir şekilde tespit edilmekte, piyasadaki rekabet ortamına uygun ücretler sunulmaktadır.

Tüm ücretlendirmelerde gönderinizin içeriği, ne kadar mesafe gidileceği ve hangi kurye hizmetimizden yararlanmak istediğiniz belirlenir ve net fiyat iletildikten sonra onayınız beklenir. Onayınız olmadan herhangi bir işlem yapılamamakta, müşterilerimizin en küçük bir olumsuz durumla karşılaşması engellenmektedir.

İyi bir kurye firması olmak için öncelikle mükemmel bir müşteri desteği sağlamanın gerekliliğine inanıyoruz. Müşterilerimizin kurye seçeneklerine kolayca erişebilmesi, merak ettikleri her konuda detaylı bilgi alabilmesi ve güler yüzlü bir anlayışla hizmet alabilmesine özen gösteriyoruz.

Habibler kurye bünyesinde hem sahada aktif moto kuryelerimiz hem de müşteri destek personelimizle, en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz. Kurye talebinizi tarafımıza ilk ilettiğiniz andan itibaren en kısa ve en kolay çözüme kavuşmanız için çalışıyor, her an size destek vermek için uğraşıyoruz.

Hizmetlerimiz ile güvenilir, verimli ve uygun maliyetli teslimatın ne olduğunuz deneyimleyeceksiniz. Aynı gün kurye hizmetlerinden büyük, özel nakliye teslimatlarına kadar, en acil durumlarda bile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyoruz. Hızlı ve güvenli çözümlerimizle en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp