İçeriğe geç

Gemlik Kurye

Gemlik Kurye
Gemlik Kurye

Gemlik Bursa ilimizin ilçelerinden birisidir. Hem ticaret hem de turizm faaliyetlerinin yoğun olduğu ilçemizde yoğun bir gündelik akış mevcuttur. Hira Kurye olarak her yerde hizmet verme anlayışımızla siz değerli müşterilerimize Gemlik kurye hizmetimizi sunmuş bulunuyoruz.

Firma olarak uzun yıllar kurye alanında hizmet vermekteyiz. Yenilikçi ve yaratıcı firma olarak gelişmeleri yakından takip edip her zaman en iyisinin olması için çabalıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetlerini daha da nasıl kolaylaştırırız diye düşünerek Gemlik kurye hizmetini bünyemize eklemiş bulunuyoruz.

Bazen acil bir evrakınızın zamanında yetişmesi gerekebilir. Sürpriz yapmak isteyerek ani bir siparişiniz de olabilir. Bu gönderilerinizin hepsi moto kurye ile tam zamanında adrese teslim edilecektir. Gönderilerinizin koruyucu önlemleri alınarak sizlerden nasıl alındıysa adrese o şekilde teslim edilecektir.

Gönderilerinizin büyüklüğü, ağırlığı kat edeceği yol baz alınarak ücret hesaplaması yapılır. Sizler için piyasa durumuna göre en uygun fiyat belirlenerek sizlerden ek bir ücret talep edilmez. Firmamız fiyat ücretlendirme konusunda net bir tavır belirleyerek herkesin kurye hizmetinden yararlanmasına özen gösterir. Gemlik kurye çalışanlarımız Bursa ve ilçe dışı teslimat işlemlerinizin en iyisi olması için çabalıyor.

Gemlik Kurye Hizmeti

Günün her saati, mekân ve yer fark etmeksizin bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz ve kurye arkadaşlarımızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren hizmet süreciniz başlamış olur. Gönderileriniz sizlerden teslim alınır ve alıcı adrese ulaştıktan sonra sizlere bilgilendirme mesajı gönderilir. Ürünlerinizin sağlam bir şekilde gideceği yere ulaşması için motorlarımızın bakımı ve kontrollerinin düzenli yapıldığını hatırlatmak istiyoruz. Yine motorlarımız da sağlam ve gelişmiş parçaların kullanımına da özen gösteriyoruz.

Kuryelerimiz eğitimli ve donanımlı kişilerden seçmeye özen gösteriyoruz. En küçük bir sorunda problem çözme beceresine sahip çalışanlarımızla sizlerle daimî ve kalıcı hizmet garantilemek istiyoruz. Kurye alanına çeşitli araçlarımızı da ekleyerek her yerde hizmet vermek istiyoruz. Profesyonel ekip ve kaliteli hizmetimizle kurye alanında adından söz ettirerek tercih edilen tek firma olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp