İçeriğe geç

Cibali Kurye

Cibali Kurye
Cibali Kurye

Cibali kurye olarak belge, evrak, her türlü teslimatınızı özenle gerçekleştiriyoruz. Bölgedeki en hızlı kurye hizmetini gerçekleştirerek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Gerek işverenlerin gerekse ev sahiplerinin yasal olan her gönderisini özenle alarak yine özenle alıcısına iletiyoruz.

Müşterilerimiz, acil bir gönderisi olduğunda çağrı merkezimizi arayarak personellerimizin yönlendirmesiyle kuryemizi en hızlı şekilde adresinde bulur. 24 saat hizmet anlayışı ile paketlerinizin sorumluluğunu alıyoruz. Kaliteli ve güvenli teslimat süreci gerçekleştirerek alıcıya ulaşıyoruz. Zaten sistemimiz içinde var olan takip uygulaması ile müşterilerimiz paketlerin durumunu izleyebilir. Alıcısına ulaşana kadar rotasyonu takip edebilir.

Cibali kurye sistemimiz ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Cibali yoğun bir semttir. Gerek nüfusuyla gerek trafiğiyle hatta gece dahi şehrin yoğunluğu burada görülebilir. O yüzden günün her saati yoğun bir semtte hizmet vermek, ayrı bir özen ve dikkat gerektirir. Bu sebeple de seçtiğimiz personelin ve kuryelerin o bölge için hizmet verirken dayanaklı, enerjik ve iletişimi kuvvetli bireylerden oluşmasına ayrıca önem veriyoruz.

Teslimatta aksilik yaşanmaması için bütün ekip özenli bir şekilde teslimat çizelgesinin ayrıntılarına dikkat eder:

  • Nerede, hangi adreste olunacak?
  • Adresten hangi paket alınacak?
  • Paketin boyutu ne?
  • Hangi araçla gidilecek?
  • Hangi kurye hizmet verecek?
  • Alıcının adresi ne?
  • Lokasyonu ayarlarken hız ölçeği ne?

Bu ve benzeri pek çok soru sorularak en iyi teslimatın gerçekleştirilmesi sağlanır.

Cibali Kurye Hizmeti

Cibali kurye ile müşterilerimiz için sağladığımız pek çok avantaj var. Onlardan en önemlisi elbette ki hız. Müşterimiz İstanbul gibi büyük bir metropolde oturmanın pek çok avantajını yaşasa da dezavantajları da avantaja çevrilmediğinde zorluklar peşi sıra gelir. O sebeple taşımacılık alanı tam bu duruma örnek teşkil eder. Trafik ne kadar yoğun olsa da profesyonel ekibimiz teslimatı istenen saatte gerçekleştirir.

Firmamız Hira Kurye, bütün müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler hazırlar. Bu seçeneklerin fiyatları da farklıdır. Müşteriye göre hizmet unsurlarını ayarlayan firmamız, ödeme yöntemini de yine o unsurlara göre belirler. Amaç, en uygun hizmeti sunabilmektir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp