İçeriğe geç

Çiftecevizler Kurye

Çiftecevizler Kurye
Çiftecevizler Kurye

Yenilikçi iş anlayışımız ile özellikle İstanbul’da güvenilir ve hızlı kurye hizmeti sunan firmamız Hira Kurye bünyesinde Çiftecevizler kurye hizmetimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Verdiğimiz çeşitli hizmetler sayesinde İstanbul’un her yerine en kısa süre içerisinde teslimat sağlıyoruz.

En çok tercih edilen hizmetlerimiz olan:

  • Moto Kurye
  • Otogar Kurye
  • Uçak Kargo
  • Gece Kurye
  • Arabalı Kurye
  • Acil Kurye
  • VİP Kurya
  • Gümrük Kurye hizmetlerimize ulaşmanız artık çok daha kolay.

Sunmuş olduğumuz Çiftecevizler kurye hizmetlerimizde her zaman randevulu bir sistem kullanmaktayız. Kurye hizmetlerimizden faydalanmak için iletişime geçtiğinizde gönderi zamanına ve adresine bağlı olarak oluşturulan en hızlı saat ve en uygun rota belirlenmektedir. Teslim alma ve teslim etme saatleri tarafınıza bildirilmekte ve tam zamanında teslimat yapılmaktadır. Hem zamanında hem de kaliteli hizmet anlayışına sahip olan çalışanlarımızla saatlerce kargo beklemeye ya da kaçırdığınız kargolara son veriyoruz.

İstanbul’un her yerine kesintisiz bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz. Lojistik masraflarını en aza indirerek trafik ve hava koşulları ne olursa olsun trafikte hızlı bir şekilde hareket edebilen motor sürücülerimiz ile hizmet veriyoruz.

Çiftecevizler Kurye Hizmeti

Yoğun trafikte aşırı hız ya da kötü hava şartları nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlar ile ilgilenmeyi çok iyi bilen profesyonel ekibimiz, hem kendi güvenliğine hem de çevredeki insanların güvenliğine çok dikkat etmektedir. Çiftecevizler kurye ekibimizde yer alan çalışanlarımız, gerekli donanıma, deneyime, tecrübeye ve bilgiye sahip olan kişilerdir.

Birbirinden hızlı, ayrıcalıklı ve güvenli hizmetlerimize ekonomik ücretler ile ulaşabilirsiniz. Bünyemizde sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz piyasaya göre ücretlendirilmektedir. Çiftecevizler kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz anda gönderinizin içeriği ve teslim edilecek olan adrese bağlı olarak çıkan uygun fiyatlar ile bütçenize de kâr edeceksiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak birbirinden farklı hizmetlerimize iletişim adreslerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek kurye hizmetlerimiz, fiyatlarımız, hizmet seçeneklerimiz ve motor çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Bütçeniz için uygun fiyatlar sunarak da sizleri mutlu ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara