İçeriğe geç

İncirli Kurye

İncirli Kurye
İncirli Kurye

İncirli kurye hizmetlerimizle bütün bir İncirli genelinde taşımacılık yapıyoruz. Bölgemiz yıllardır İstanbul’un en işlek ve en hareketli alanlarından birisidir. Bu nedenle İstanbul’un genelinin yaşadığı değişim ve gelişim çok kısa sürede bölgemizde de kendini göstermektedir.

Özellikle alışveriş alışkanlıklarının değişmesi, iletişim olanaklarının artması çok daha modern taşıma yöntemlerine gereksinim duyulmasına neden olmaktadır. İncirli kurye uygulamalarımız hızıyla, kalitesiyle, güvenilirliğiyle ve modern detaylarıyla İncirli genelinde müşterilerimizin tercihi olmaktadır.

Hira Kurye olarak hem İncirli içindeki iki nokta arasında hem de İncirli ile İstanbul’un diğer herhangi bir noktası arasında taşımacılık yapıyoruz. Üstelik çevre iller ile İncirlik arasında da aynı hizmeti, aynı kalitede sağlayabiliyoruz. Bu da bizi yıllardır bölgemizin en çok tercih edilen kurye firması konumunda bulunduruyor. Fakat başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, İncirli genelindeki müşterilerimizin daima daha iyiyi hak ettiklerine inancımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İncirli kurye servisimizde her zaman müşteri memnuniyeti esastır. Bunun için çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor, her nerede olursanız olun en temel ihtiyaçlarınızdan en acil ihtiyaçlarınıza kadar tamamında yanı başınızda oluyoruz.

İncirli ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında gelmesi, gitmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz. Otogar kurye olarak İstanbul’un bütün otogarlarına adınıza gelecek paketleri almak için hazır ve nazır bulunabiliyor, paketlerinizi istediğiniz otobüsten alıp belirteceğiniz adrese getirebiliyoruz. Ya da herhangi bir otobüs firmasıyla göndereceğiniz paketlerinizi otogara iletip teslim edebiliyoruz.

Aynı şekilde uçak kargo ile Türkiye’deki havalimanı bulunan bütün noktalara gitmesini istediğiniz paketlerinizi ya havalimanına teslim ediyor ya da havalimanından alıp size getirebiliyoruz. Detayları tamamen ihtiyacınıza ve tercihlerinize göre belirliyor, bütün taleplerinizi eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

Firma olarak taşınması ve bulundurulması yasak olmayan bütün paketleri taşıyabiliyoruz. Müşterilerimiz tarafından en çok taşımamız istenenlerse evrak, paket, ruhsat, plaka, yedek parça, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, kimlik, pasaport, ehliyet, meyve, numune, tekstil ürünleri oluyor. Yine gıda, hediye, fatura, bilgisayar, telefon, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, resmi ve yasal her ürünler, davetiye, toplu dağıtımlar (basın, dergi, matbuat gibi), bilet, anahtar, laptop gibi eşyalarınızı da başarıyla taşıyabiliyoruz.

İncirli Kurye Hizmeti

İncirli kurye uygulamalarımız hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik olmasıyla bir kuryeden beklentilerinizin tamamını fazlasıyla karşılayabilecek niteliktedir. Geçmişten bugüne sürekli çağın olanaklarına göre çalışmalarımızı şekillendiriyor, farklı kurye modelleriyle bütün ihtiyaçlara en uygun çözümleri sağlıyoruz.

Normal kurye ile 40 dakika içinde paketlerinizi adresinden alıyor ve 210-240 dakika arasında İstanbul’un her noktasına teslimat yapabiliyoruz. Mesai saatleri içinde taşınması gereken bütün paketleriniz için en ekonomik çözümü sağlıyoruz.

Ekspres kurye ile daha hızlı ve aynı zamanda ekonomik hizmet veriyor, 30 dakika içinde paketinizi teslim alıp 90-120 dakika arasında en uzak noktalara dahi ulaştırıyoruz. 9-21 saatleri arasında taşımacılık yapıyoruz.

Vip kurye ile 7 gün, 24 saat taşıma yapıyor, 20 dakikada paketlerinizi alıp 45-60 dakikada alıcısına ulaştırıyoruz.

İncirli kurye alanında firmamızı öne çıkaran etmenlerden birisi kurye fiyatlarımızdır. İncirli kurye fiyatlarımız sabit bir fiyat tarifesi üzerinden işlememekte, çeşitli etmenlere göre her taşımada fiyatlarımız belirlenmektedir.

İncirli kurye fiyatlarımızı etkileyen başlıca detaylar şunlardır:

  • Mesafe: İncirli ile İstanbul’un bütün noktaları arasındaki mesafe farklıdır. Bu nedenle paketinizin teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki net uzaklık belirlenir. Mesafe arttıkça haliyle kütle fiyatları da artar.
  • Paket özellikleri: Her gönderinin ağırlığı ve hacmi farklıdır. Bir gönderinin hacmi hesaplanırken eni, boyu ve yüksekliği çarpılır. Paketin özelliklerine göre saklama alanı gerekeceğinden İncirli kurye fiyatları da değişir.
  • Nakliye planı: Herkesin, her zaman ihtiyacı aynı olmayabilmektedir. Bu nedenle firmamız çeşitli kurye modelleriyle öne çıkmakta her bir modelde nakliye detayları değişmektedir. Bu da fiyatların farklılaşmasına neden olmaktadır. Mesela akşam ve geceleri ek mesai koşulları, yol durumları gibi detaylar devreye girdiğinden mesai saatlerine nazaran kurye fiyatları daha farklı olabilmektedir.

Güncel ve net İncirli kurye fiyatları için günün her anında çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Vereceğiniz detaylara göre net fiyat tarafınıza sunulacak ve her zaman en uygun fiyatlı çözümler sizin olacaktır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp