İçeriğe geç

Firuzköy Kurye

Firuzköy Kurye
Firuzköy Kurye

İstanbul’da yaşayan çoğu kimse trafiğin yoğunluğundan ya da kalabalık bir şehirde yaşamanın dezavantajlarından bahseder. Fakat bu iki unsur sebebiyle farklı ihtiyaçlar ortaya çıkmış, bu ihtiyaçlara göre farklı meslek grupları popülerlik kazanmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi taşımacılık alanındaki hizmetlerdir. İnsanlar bir yerden başka bir yere paket göndereceği zaman kurye firmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaca kulak veren firmamız Hira Kurye İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermeye gayret eder. Geniş hizmet ağı içinde yer alan Firuzköy, Avcılar’a bağlı bir semttir. Firuzköy kurye olarak bu civardaki sakinlere hizmet veren firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi, en kaliteli hizmeti vermek için çok çalışır.

Bu alandaki tecrübesini bilgiyle harmanlayarak her geçen gün kendisini bir adım öteye taşıyan firmamız, müşteri memnuniyetini misyonu olarak görür. İhtiyaca göre hızlı ve güvenilir olmayı hizmetinin en önemli hedefi olarak belirler. Hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet veren firmamız her türlü teslimatı özenle yapar.

Firuzköy kurye olarak bütün paketlerinizi taşıyoruz. Yalnız yasal prosedüre uygun olmayan paketleri hizmet dışında tutuyoruz. Semt sakinlerimizin paketlerini başta Avcılar bölgesi olmak üzere, bütün Avrupa Yakasına ve Anadolu Yakasına en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Şehirlerarası gönderiler olduğunda da ister karayoluyla ister uçak yoluyla hızlı ulaşım sağlıyoruz. Aynı gün içerisinde uçakla başka bir şehre gönderim yapabilmeniz için Uçak Kargo seçeneğimizle hizmet veriyoruz. Eğer şehir dışına giden otobüsü tercih ederseniz kuryemiz sizden paketi alıp otogara gidiyor ve anlaşmalı olduğumuz otobüs şirketine paketinizi teslim ediyor. Otogar Kargo seçeneğimizle de hızlı bir teslimat gerçekleştirmiş oluyoruz.

Firuzköy Kurye Hizmeti

Firuzköy kurye olarak şehir içindeki gönderiler için de seçenekler sunuyoruz: Normal, Express, Vip. Her ihtiyaca göre farklı bir seçenekle müşterilerimizin karşısına çıkıyor, sektördeki deneyimimizi farklı tercihler sunarak gösteriyoruz. Firmamızı aradığınız andan itibaren 40 dakika içinde gelip paketinizi alıyor ve en geç dört saat içinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bu seçeneğimiz Normal kurye hizmetidir ve acil teslimat olmadığı sürece en çok bu tercih edilir. Express ise daha hızlı bir seçenektir. Merkezimizi aradığınız andan itibaren 30 dakika içinde adresinizde oluyoruz ve en geç iki saat içinde gönderinizi yerine ulaştırıyoruz. En hızlı, acil durumlarda ise gece gündüz demeden 20 dakika içinde kapınızda oluyor ve 45 ila 60 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

İstanbul’un bütün yollarını iyi bilen, en kestirme sokakları, daha az trafiğe sahip olan mahalleri belirleyen kuryelerimiz, dinamik sürüş kabiliyetleriyle en hızlı teslimatı yapabilirler.

Hızlı ve güvenli taşımacılığın en önemli adımı, iyi bir donanıma sahip olmaktan geçer. Firuzköy kurye olarak alanında uzman kadroyla çalışıyoruz. Personelimiz profesyonel hizmetin gereği olarak sektördeki gelişmeleri izliyor, standartların da üstünde bir hizmet verebilmek için en yeni teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek donanımlarımızı yeniliyor. Firmamıza en iyi motosikletleri alıyor, düzenli olarak bakımlarını yaptırıyoruz. Her gönderi öncesinde motosikletlerimizi gözden geçiriyor, yolda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için tedbirli davranıyoruz. Çözüm odaklı personelimiz paket teslim edilene kadar birbirleriyle irtibatta kalır, yolda yaşanacak en ufak bir aksilikte hemen müdahale eder, teslimat hızında ve güvenliğinde herhangi bir sorun yaşanmadan paket yerine ulaştırılır.

Firuzköy kurye olarak taşıdığımız her paketin sorumluluğunu alıyoruz. Paket kuryemizin eline geçtiği andan itibaren alıcısına teslim edilene kadar başka biri tarafından alınamaz, açılamaz, bakılamaz. Güvenli bir şekilde alıcısının bizzat kendine teslim edilir.

Büyük şehirlerde yaşamanın getirdiği zorlu yanlardan biri de hayat pahalılığıdır. Firuzköy kurye olarak siz değerli müşterilerimizin de taleplerini dikkate alarak sunduğumuz seçenekleri sadece hıza göre değil, aynı zamanda ekonomik olarak da farklı seçenekler belirledik. Göndereceğiniz paketin boyutu, ağırlığı, teslim edileceği adresin mesafesi elbette ki fiyatları etkiliyor. Ama her ihtiyaca göre belirlediğimiz farklı tercihler ile en uygun seçenekle gönderim yapmanız mümkün.

En kaliteli, güvenli ve bir o kadar da hızlı teslimatı en uyguna yaptığımızı düşünüyor, müşterilerimize uygun hizmet vermenin huzurunu yaşıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp