İçeriğe geç

İzmit Kurye

İzmit Kurye
İzmit Kurye

İzmit kurye olarak İzmit’te hizmet veren firmamız, kaliteli ve hızlı taşımacılık yapar. Günden güne kurye hizmetlerine duyulan ihtiyaç, daha çok insana hizmet taşımamızı sağlamaktadır. Bizim misyonumuz, insanı önceleyen yapımız hizmet yapımızın temelini oluşturur. Bu da kalite standartlarına önem vererek hizmette yakaladığımız memnuniyeti devam ettirmemizi sağlar.

Çeşitli ticaret ve hizmet sektörlerine ev sahipliği yapan İzmit’te pek çok farklı gönderiyi yeni sahiplerine ulaştırıyoruz. Bankalardaki sözleşmeler, hukuk bürolarındaki evraklar, tekstil ürünleri, teknolojik aletler, ilaçlar pek çok farklı malzeme ve ürünü hızlı ve güvenilir şekilde taşıyoruz.

İzmit kurye olarak personelimizi özenle seçiyor, her bir alan için uygun nitelikte olan kişilerle yola devam ediyoruz. Bir işte kaliteyi yakalayabilmenin birkaç noktası bulunur. O noktalardan biri de personelin hizmet anlayışımızla uyumlu şekilde çalışabilmesidir.

Kuryelerimiz hızlı şekilde motosiklet kullanırken aynı zamanda trafik kurallarına uyumlu, manevra kabiliyeti yüksek, yoğun tempoda çalışabilecek kapasitededir. Ayrıca kuryelerimiz hizmet verdiği bütün semtleri iyi tanır. Hızlı hizmet sağlayabilmenin bütün gerekliliklerini tamamlayan firmamız, sektörde yaptığı özenli çalışmalarla adını duyurmuştur.

İzmit Kurye Hizmeti

İzmit kurye uygulamamız ile gönderilerinizi süratli biçimde teslim ediyoruz. Bu süratin sağlanması için de ekipmanımızı gözden geçiriyor, donanımlarımızı yeniliyoruz. En acil kurye teslimatını en kolay şekilde gerçekleştiriyoruz. Hem bireysel gönderilerde hem de işletmelere ait paketlerin taşınmasında trafikte motosiklet kullanmanın avantajını görüyoruz. İstediğiniz adrese gelip en kısa sürede yine istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

İçeriğin ne olduğuna bakmaksızın gönderilerinizin güvenliğini sağlayan kuryelerimiz aynı zamanda gizlilik ilkesine uygun hareket eder.

Kurye ile müşterilerimize sağladığımız birebir taşımacılık hizmeti, mesai saatlerinde, akşam ve gece olmak üzere kesintisiz şekilde devam eder. Kurye hizmetine duyulan ihtiyaç, çalışma saatlerini, kullanılan hızı, kullanılan araç seçimini etkilemektedir. İzmit’te gerçekleştirdiğimiz taşımacılık fiyatlarını en uygun seviyede tutmaya gayret ediyoruz.

Müşteri odaklı olan firmamız, fiyatları belirlerken de müşterilerinin kullandığı hizmete göre hesaplama yapar. Bu hizmet faktörleri hız, mesafe ve gönderi boyutudur.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp