İçeriğe geç

Sultanahmet Kurye

Sultanahmet Kurye
Sultanahmet Kurye

Sultanahmet kurye işletmesi olarak kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesini amaçlamaktayız. Kaliteli hizmetler ortaya koyabilmek adına bünyemizde yüksek modelli motorlar, deneyimli ve tecrübeli elemanlar ve güncel teknolojik sistemler bulundurmaktayız. Ayrıca bünyemizde bulunan tüm özelliklerin yapılan geniş çaplı araştırmalar ile çoğaltılmasını da sağlamaktayız. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyor olmamız işletmemizin dikkat çekmesini sağlamaktadır. Hizmet veren elemanlarımızın profesyonel yapılarda bulunması ve mesleklerinde uzun yıllardan bu yana çalışıyor olmaları da sunulan hizmetlerin kalite oranlarını artırmaktadır.

Sultanahmet kurye işletmesi olarak her zaman en hasarsız şekilde hizmetleri meydana getirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz ürünlerin en ufak bir hasar dahi almadan teslim edilmesi en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Hasarsız ürün teslimatları için kullandığımız tüm motorların ürün taşıma kısımlarını özen ve detaylı şekilde yapılandırmaktayız. Bu yapılandırma aşamasında her zaman yumuşak zeminler, köpükler, kartonlar ve kaliteli ambalajlar kullanmaktayız. Kullandığımız bu malzemeler sayesinde ürünleriniz her türlü darbeye karşı koruma altına alınmaktadır. Sunduğumuz bu önemli hizmetler sayesinde müşterilerimiz her zaman en güzel yorumlarını bizler ile paylaşmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılıyor olması da bizler için ayrı bir lütuf olmaktadır.

Sultanahmet Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimize acil evrak hizmetlerini her zaman en kaliteli ve sorunsuz şekilde sunmaktayız. Acil evrak sunma aşamasında kullandığımız motorlarımızın evrak taşıma kısımları su geçirmez yapılara sahip olmakta ve bu sayede evrakların en ufak bir zarar dahi görmeden kurumlara teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Bu şekilde sunduğumuz güvenli hizmetler müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Sultanahmet kurye işletmesi olarak müşterilerimizin siparişlerini istedikleri saatte teslim alabilmelerini sağlayan süreli (randevulu) teslimat yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. İşlerinden evlerine gelecek olan müşterilerimiz bu yöntemi fazlası ile kullanmakta ve siparişlerini beklemeden teslim almaktadırlar. Bu teslimat yöntemi sayesinde pek çok müşterimizden olumlu dönüşler almakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp