İçeriğe geç

Şerifali Kurye

Şerifali Kurye
Şerifali Kurye

Kurye hizmetlerine olan talep her geçen gün artmaktadır. Yoğun İstanbul trafiği içerisinde bir yerden bir yere ulaşmanın oldukça zorlaştığı bu yıllarda, paketleri başka adreslere iletmenin en güvenilir ve en kolay yolu motorlu kargo hizmetlerinden geçmektedir. Kargoculuk sektöründe başarılı çalışmaları sayesinde ilk sıralarda yer alan firmamız, hızlı teslimat yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Uzak mesafeler, profesyonel kuryelerimiz ve kaliteli araçlarımız sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Teknolojik altyapımız ve uzman ekiplerimiz ile kargo sürecini kalite standartlarına uygun şekilde tamamlamaktayız.

Şerifali kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz her an, çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden tek tıkla, kurye çağırma imkânı sunmaktayız. Bunlara ek olarak whatsapp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere en yakın noktada bulunan kuryemiz, gönderiyi teslim almak üzere yola çıkmaktadır. Teslim alınan paketin kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra, taşıma bölmesine yüklenerek, yola çıkmaya hazır hale getirilmektedir.

Müşterilerimiz tarafından pek çok farklı teslimat talebi gelmektedir. Bizlerde bu taleplere yanıt verebilmek adına Şerifali kurye seçeneklerimizi geliştirdik. En kapsamlı kurye çalışmaları, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

  • Acil kurye
  • Nöbetçi kurye
  • Özel kurye
  • VIP kurye
  • Hızlı kurye
  • Gece kurye seçeneklerimiz, müşterilerimize sunduğumuz teslimat imkânlarının yalnızca bir kısmıdır.

Şerifali Kurye Hizmeti

Çağrı merkezi personellerimiz ve kuryelerimiz, gece gündüz fark etmeksizin çalışmalarına devam etmektedir. Şerifali kurye talebinde bulunmak istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Gece ve gündüz mesailerimiz sayesinde, müşterilerimize her saatte kargo imkânı sunmaktayız.

Kargo süreci başladıktan sonra, gönderinizin hareket durumuna dair detayları uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz. İnternet imkânı bulunmayan müşterilerimiz, iletişim numaramızı kullanarak kargo detaylarını öğrenebilmektedir.

Son model araçlarımız sayesinde pek çok ürün taşıma imkânına sahibiz. Motor üzerinde taşınması mümkün olmayan büyük boyutlu gönderiler dışında, geniş seçenekler bulunmaktadır. Gıda çeşitlerinden, kişisel eşyaya kadar her türden ürün, kargo süreci için kabul edilmektedir. Evraklar, belgeler, kimlik kartları gibi önemli paketler güvenilir taşıma yöntemlerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde alıcıya teslim edilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp