İçeriğe geç

Paşabahçe Kurye

Paşabahçe Kurye
Paşabahçe Kurye

Hira Kurye firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlar. Bu sebeple de İstanbul’un bütün semtlerine aynı özenle ve aynı kalitede hizmet taşır. Kurye hizmetlerinde deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen firmalardan biri olmanın mutluluğunu yine işe yansıtır. Hizmet verdiği her semtte kalite standartlarının da üstünde iş çıkarır.

Beykoz’a bağlı Paşabahçe’de de kurye hizmetlerini Paşabahçe kurye olarak yürütür. Müşterileri için süratin önemini bilen firmamız titizlikle Paşabahçe’den bütün İstanbul içine kurye teslimatı yaptığı gibi, Paşabahçe’den bütün Anadolu ve Avrupa Yakası’na gönderilerinizi taşır. Kuryelerimiz tarafından gönderileriniz özenle teslim alınır ve istediğiniz adrese yine aynı özenle taşınır.

Göndermek istediğiniz küçük boyutlu ve hızlı teslimat gerektiren eşyaları taşıdığımız gibi, hediyeler, numuneler, resmî dokümanlar, sözleşmeler, yedek parçalar, ilaçlar ve tıbbî malzeme gibi pek çok farklı boyuttaki gönderiyi hızlı bir şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Ayrıca profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmetinde müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak motosikletin haznesine sığmayan büyük boyuttaki eşyaların bir adresten başka bir adrese süratli bir şekilde teslim edilmesi gereken durumlarda da araba hizmetimizi devreye sokuyoruz.

Paşabahçe kurye olarak hem şehir içi hem de şehir dışı kurye hizmetinde ihtiyaca ve talebe göre hizmet alanını belirliyoruz. Gönderi motosikletle mi olacak? Araba mı kullanılacak? Yoksa uçakla mı taşınacak? Bu soruların cevabı müşteri hizmetlerini aradığınızda talep ettiğiniz hizmete göre belirlenmektedir.

Bütün personelimiz alanında deneyimli ve profesyonel hizmet vermektedir. Her birim kendi içinde özenli çalıştığı gibi birimler de kendi arasında en iyi şekilde koordinasyonu sağlar. Böylece paketin teslim alınmasından teslim edilmesine kadar bütün aşamalar takip edilir. Aksaklığın olmaması için en iyi planlama yapılır ve teslimata odaklı ve müşteri memnuniyeti gözetilerek hizmet sağlanır.

Paşabahçe kurye hizmeti verirken herkesin en iyi hizmeti almasını hedefliyoruz. Bankaların, hukuk bürolarının hukukî belgelerini taşırken de bireysel olarak gönderilen paketleri teslim ederken de aynı dikkat ve titizlikle teslimat yapıyoruz. Gönderileri aldığımız andan itibaren kırılmasına, yırtılmasına, yani zarar görmesine izin vermiyoruz. Gönderilerin mesuliyetini üstlenerek en özenli şekilde alıcının adresine bırakıyoruz.

Paşabahçe Kurye Hizmeti

Günümüzde İstanbul gibi yoğun bir kentte bir yerden başka bir yere gitmek saatleri alabiliyor. Kurye hizmeti yaygınlık kazandığından beri gerek işletmeler için gerekse bireysel gönderi yapacaklar için şehir trafiğine girmeden teslimat yapabilmek hayatı kolaylaştırdı. Bu sebeple Paşabahçe kurye olarak süratin herkes için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Teslim aldığımız paketi en hızlı şekilde adresine götürüyoruz.

Hızın git gide öneminin arttığı bir yüzyılda yaşıyoruz ve her geçen gün de artmaya devam edecek. Bunu biliyor ve bu sebeple Paşabahçe kurye olarak inovasyona dikkat ediyor, hızımızı arttıracak, hizmetimizi daha kaliteli hale getirecek olan ürün ve metotların peşinden koşuyoruz. Bugünden geleceğin deneyimini hayal ediyor, hizmet misyonumuzu bu yönde tutarak ilerliyoruz.

Amacımız tecrübemizin daha çok insanın işine yarar hale gelmesini sağlamaktır. Bunun için de 24 saat hizmet veren personelimiz özveriyle hizmetlerimizi yürütmektedir. Mesai saatleri içinde ve dışında en acil gönderileri hızla gelip kapınızdan alıyor, yine en süratli bir biçimde vereceğiniz adrese götürüyoruz.

Hem hızlı, hem kaliteli, hem de güvenilir hizmet vermenin huzuruyla çalışan Paşabahçe kurye verdiği her hizmette müşterisinin memnuniyetini kazanmaktadır. İnsana hizmet veren bir firma olarak müşterilerimizle kurduğumuz iletişimi ve hizmet dilini önemsiyoruz. İnsanı merkeze alarak bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteden ve prensiplerimizden vazgeçmeden 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Bu hizmetleri sağlarken en hızlı motosikleti kullanıyor, kuryelerimizi özenle seçiyoruz. Hassasiyetle sürdürdüğümüz işimizde, yine hassas hesaplarla kurye fiyatlarını belirliyoruz. Her müşterimiz talep ettiği hız ve taşınacak paketi oranında bedel öder. Böylece herkes kendi kullandığı hizmetin bedelini karşılamış olur.

  • Gidilecek mesafe
  • Paketin boyutu
  • Kullanılan hız
  • Hizmetin hangi saatte talep edildiği

Bu dört unsura dikkat edilerek gerçekleştirilen hesap neticesinde müşterimize fatura kesmiş oluyoruz. En iyi hizmeti vermeye gayret ederken ekonomik olarak herkesin bu hizmetten istifade edebilmesi için fiyatları en uygun düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp