İçeriğe geç

Şenesenevler Kurye

Şenesenevler Kurye
Şenesenevler Kurye

İstanbul içerisinde ulaşımın gittikçe zorlaşması, insanların kurye hizmetlerini daha fazla talep etmesini sağlamaktadır. Bir yerden başka bir yere gitmek uzun saatler boyu sürmektedir. Ancak kurye çalışmaları sayesinde, paketler kısa süre içerisinde alıcıya ulaşmaktadır. Bizlerde kurye ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Şenesenevler kurye çalışmalarımızı geliştirdik.

Donanımlı motorlarımız sayesinde, gönderilerinizi gecikme yaşamadan istediğiniz her adrese iletebilirsiniz. Kargo taşıdığımız mesafeler arasında hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz, İstanbul’un bir ucundan diğer bir ucuna paket gönderme imkânı elde etmektedir.

Teslimat süreçlerini başından sonuna kadar profesyonel çalışma kadromuz ile yürütmekteyiz. Çağrı merkezimizde danışma hizmeti vermekte olan müşteri temsilcilerimiz, gönderiler için en uygun teslimat yöntemleri ve ücretleri hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Kargo sürecinin başlaması ile birlikte paketler özenli taşıma ile alıcıya ulaştırılmaktadır. Sürücülerimizin tamamı profesyonel eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Teslimatların tamamını belirtilen süreler içerisinde ulaştırmak için koordineli bir şekilde çalışmaktayız. Şenesenevler kurye ekipleri arasındaki profesyonel iletişim sayesinde bekleme süreleriniz en aza inmektedir. Ancak kargo seçeneklerimiz taşınacak ürüne ve müşteri taleplerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Normal teslimat seçeneklerimiz ile hızlı teslimat arasında saat farklı bulunmaktadır.

Acil bir şekilde ulaştırılması gereken paketler için, hızlı teslimat seçeneği ile hizmet vermekteyiz. VIP kurye ya da özel kurye hizmetlerini talep ederek de sürecin hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır.

Şenesenevler Kurye Hizmeti

Müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu her an bizlere ulaşabilsin diye kurye hizmetlerimize ara vermeden devam etmekteyiz. Hangi saatte olduğu fark etmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Gece ve gündüz mesailerimiz içerisinde kendinize uygun taşıma seçeneğini talep edebilirsiniz.

Şenesenevler kurye araçlarımız ile yaptığımız teslimatlar esnasında motor üzerinde taşınmaya uygun her türlü paketi kabul etmekteyiz. Taşıma bölmesi, paketlerin sarsılmadan ve hasar almadan ulaştırılabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Diğer araç tiplerine göre, nispeten daha küçük boyuttaki ürünlerin taşıması yapılmaktadır. Ancak oldukça geniş bir taşıma seçeneğine sahiptir.

  • Yiyecek, içecek türleri
  • Belge ve evraklar
  • Ödevler
  • Kişisel eşyalar
  • İlaç kutuları
  • Pasta, çiçek gibi özel günler için hediyeler.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp