İçeriğe geç

Kuleli Kurye

Kuleli Kurye
Kuleli Kurye

Firmamız uzun yıllardır, kargo sektöründe verdiği hizmetler ile binlerce müşteri için kaliteli teslimat gerçekleştirmektedir. Çalışmalarımızı ve kargo imkânlarımızı her geçen gün geliştirmekteyiz. Farklı türdeki gönderilere uygun taşıma seçenekleri hizmetlerimizin arasındadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kargo çalışmalarımıza entegre etmekteyiz. Şehir içinde ve iller arasında gönderilecek paketler için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Şehir içerisinde yorucu trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan, İstanbul’un en uzak noktasına bile kargo talebinde bulunabilirsiniz.

Kuleli kurye, hızlı ve sorunsuz teslimat özellikleri ile bilinmektedir. İster belirlenmiş tarihte, isterseniz aynı gün içerisinde paketlerinizi alıcıya gönderebilirsiniz. Kutlama ya da organizasyonlar için iletmek istediğiniz ürünleri titizlikle taşımaktayız.

Kurye hizmetlerimizden yararlanarak, uzak adreslerde özel araç ya da toplu taşıma kullanmaya gerek kalmadan maddi ve manevi kazanç elde edebilirsiniz.

  • Aynı gün hızlı teslimat seçeneği
  • Profesyonel sürücü kadrosu
  • 7/24 Müşteri desteği
  • Gelişmiş taşıma imkânları.

Mesai saatlerinin dışında, kargo hizmeti sunan firmalar oldukça az sayıdadır. Bizlerde müşterilerimizin mağduriyet yaşamasını engellemek amacıyla gündüz yürüttüğümüz kurye çalışmalarına, gece mesaisi içerisinde devam etmekteyiz. Kuleli kurye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil kurye imkânlarımız sayesinde, hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin, hızlı bir şekilde gönderilerinizi diğer adreslere gönderebilirsiniz.

Kuleli Kurye Hizmeti

Gönderim sağladığımız, farklı türlerde paketler bulunmaktadır. Müşteri ihtiyaçları sebebiyle, teslimat seçeneklerimiz değişiklik göstermektedir. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler esnasında, ihtiyaçlarınıza uygun yöntemi tercih edebilirsiniz. Kurye seçeneklerimiz sayesinde, kargo süreçlerimiz kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

  • Acil kurye
  • Aynı gün teslim kurye
  • Gece kurye
  • VIP kurye

Kuleli kurye hizmetlerimizde kullandığımız motorlarımızın gelişmiş özellikleri sayesinde, pek çok ürün kolaylıkla taşınmaktadır. Motor ile taşınma esnasında, sürücü ve trafiği tehlikeye atabilecek paketlerin dışında her türlü kargo kabul edilmektedir.

Kişisel eşyalar, gıda çeşitleri, ilaçlar ve daha pek çoğunu motorlarımızın taşıma bölümünde alıcıya ulaştırmaktayız. Hassas taşıma gerektiren bozulmaya elverişli gıdalar ya da kırılacak paketler için kuryelerimiz özenli taşıma gerçekleştirmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp