İçeriğe geç

Maçka Kurye

Maçka Kurye
Maçka Kurye

Maçka kurye işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Hazırlanmış olan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmekte ve daha sonra ürün bilgileri ışığında motorlara yerleştirilmektedir. Navigasyon sistemlerimiz ve çevresel bilgilerimiz sayesinde adreslerinize giden en doğru güzergâh belirlenmekte ve o güzergâh üzerinden sizlere ürünleriniz teslim edilmektedir.

İşletme olarak sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz ödeme ve teslimat seçeneklerine her zaman sadık kalmak kaydıyla siparişlerinizi sizlere teslim etmekteyiz. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza her türlü teslimat seçeneği hakkında detaylı şekilde eğitimler vermekte ve sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamaktayız.

Maçka kurye işletmesi olarak anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları aracılığı ile tüm kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda detaylı ve özenli eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımızın tüm yapısal hassasiyetleri konusunda bilgili olmalarını ve bu bilgiler ışığında ürünlerin hasarsız olarak siz değerli müşterilerimize teslim etmeleri sağlanmaktadır.

Maçka Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren bir işletme olarak kullandığımız materyaller arasında yer alan motosikletlerimize çok büyük özen ve önem göstermekteyiz. Motorlarımızın tüm bakımları kurye elemanlarımız tarafından zamanında ve eksiksiz olarak yaptırılmaktadır. Motosikletlerimizin bakımlı olması sunulan hizmetin güvenli, hızlı ve sorunsuz olarak sunulması konusunda fayda sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Maçka kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Kartlarında para bulunmayan müşterilerimiz genellikle bu yöntemi seçmekte ve bu sayede kapıda nakit olarak ödemelerini yapabilme şansına sahip olmaktadırlar.

Kapıda ödeme yönteminin bir başka özelliği de müşterilerimizin siparişlerini kontrol etmek suretiyle teslim almalarını sağlamaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımız yanlarında post cihazları getirmekte ve kapıda ödeme yöntemini seçerek kartlarınız ile ödeme yapabilme imkânını da sizlere sunmaktadırlar.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp