İçeriğe geç

Başıbüyük Kurye

Başıbüyük Kurye
Başıbüyük Kurye

Başıbüyük kurye isimli işletme olarak siz değerleri müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmeti her zaman uygun fiyatlar, profesyonel elemanlar, yüksek modelli motorlar, çeşitli ödeme seçenekleri ve teslimat seçenekleri ile sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetin çok fazla özelliğe sahip olması işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasına ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmesine sebebiyet vermektedir.

Başıbüyük kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman güvenilir şekilde sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin siparişlerinizin eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız. Elemanlarımızın ürün bilgileri, motorlarımızın yüksek modelli ve güvenli yapıya sahip olmaları ve kullandığımız teknolojik sistemler sunulan hizmetin güvenli şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza sunduğumuz ürün bilgileri sayesinde sipariş verdiğiniz tüm ürünler planlı ve titiz bir şekilde motorlarımıza yerleştirilmekte ve bu sayede güvenli bir şekilde adreslerinize teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Başıbüyük Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin bizler ile iletişim kurabilmesine çok büyük özen göstermekte ve bu özen çerçevesinde pek çok iletişim kanalını bünyemizde bulundurmaktayız. İnternet üzerinden canlı destek hattı, WhatsApp üzerinden canlı yardım hattı ve telefon ile müşteri hizmetlerimiz ile kurabileceğiniz iletişim kanalları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektesiniz.

Bünyemizde çalışan sekreterlerimiz ve santral elemanlarımızın sayılarının fazla olması sayesinde sıra beklemeden iletişim kurabilmekte ve bu elemanlarımızın sunduğumuz hizmet hakkında bilgili olmasından dolayı da her türlü ihtiyacınızı giderebilme şansına sahipsiniz.

Başıbüyük kurye işletmesi olarak kullandığımız motorların yüksek modelli olması için düzenli aralıklar ile değişimlerini sağlamaktayız. Motorlarımızın yüksek modelli olması günümüz teknolojik özelliklerine sahip olmasını sağlamakta ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesinin en üst basamaklarda yer alması ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve övgülerinin kazanılması amaçlanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp