İçeriğe geç

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey Kurye
Mahmutbey Kurye

Mahmutbey Bağcılar ilçesine bağlı mahallelerden birisidir. İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisi olan mahallemizde günün her saatinde hareketli bir yaşam sürülmektedir. Bu nedenle de sık sık bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta, geleneksek kargo uygulamaları da günümüz şartlarında yetersiz kalmaktadır.

Dünyanın en büyük metropollerinden birisi olan İstanbul’umuzda insanların en büyük ihtiyacı zaman olmaktadır. Bu nedenle de sürekli daha fazla zaman kazandıracak daha hızlı uygulamalara rağbet olmaktadır. Mahmutbey kurye çözümlerimiz de çağdaş taşımacılık yöntemi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Mahmutbey kurye uygulamalarımızla gerek Mahmutbey içindeki bir noktadan başka bir noktaya gerekse Mahmutbey ile bütün İstanbul’un diğer noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz. Yoğun Mahmutbey ve İstanbul trafiğine takılmadan, yoğun yollarda kaybolmadan, kapalı yollarda beklemek zorunda kalmadan yol alıyoruz. En uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde teslimat yaparak adınıza taşımacılık yapıyoruz. Böylece arta kalan zamanınızı hobileriniz, sevdikleriniz, istirahatiniz ya da daha fazla üretmek için değerlendirebilmenizi sağlıyoruz.

Mahmutbey kurye servisi olarak her bölgemizin en hızlı kuryesi olmayı başarıyoruz. Hem kurumsal hem de bireysel bütün müşterilerimize hizmet verebiliyor, dilerseniz daimî kurye ihtiyaçlarınızda her zaman yanı başınızda olabiliyoruz.

Aynı zamanda Mahmutbey kurye alanında en güvenilir kurye firması ile çalışmanın ayrıcalığını sunuyor, bütün paketlerinize en az sizler kadar önem vererek herhangi bir yıpranma, karışma, kaybolma, hasar alma gibi sorunların oluşmasına mahal vermiyoruz.

Mahmutbey kurye olarak çok geniş bir ürün taşıma yelpazesine sahibiz. Her türlü kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat, plaka, yedek parça, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, pasta, evrak, numune, tekstil, fatura, laboratuvar test ürünü, davetiye, dergi, kitap, telefon, bilgisayar, tablet gibi ürünleri taşıyoruz. Satışını yaptığınız bir e-ticaret ürününü alıcısına rahatlıkla ulaştırabiliyor ya da satın aldığınız bir e-ticaret ürününü satıcıdan alıp tarafınıza teslim edebiliyoruz.

Mahmutbey kurye ihtiyaçlarına karşılık tam profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Hem çağrı merkezimizde hem de sahadaki ekiplerimizde alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren, dinamik, güler yüzlü, çözüm odaklı, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Böylece bize ulaştığınız andan itibaren bilgi birikimimizi sizle paylaşıyor, taşıma sürecinin en zahmetsiz şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Sizler hiç yerinizden kalkmadan adınıza taşımacılık yapıyoruz.

Mahmutbey Kurye Hizmeti

Mahmutbey kurye ihtiyaçlarına karşılık hem mahallemizde hem de bütün bir İstanbul’da her yere hizmet veriyoruz. Otogar kurye olarak bütün otogarlar ile adresiniz arasında paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Havaalanı kurye olarak İstanbul’un bütün havaalanlarıyla adresiniz arasında taşımacılık yapıyor, paketlerinizi uçaklara teslim ediyor ya da teslim alabiliyoruz.

Mahmutbey motorlu kurye taleplerine karşılık her zaman kalitenin, güvenilirliğin, özverinin ve hızlı taşımacılığın adresi olduğumuz gibi uygun fiyatların da değişmezi oluyoruz. Sektöre ilk adımımızı attığımız andan itibaren yüzde 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, bölgemizin en uygun fiyatlarıyla taşımacılık yapıyoruz.

Mahmutbey kurye fiyatlarımızı her taşımada çeşitli detaylara göre hesaplıyoruz. Buna göre paketin alınıp telsim edileceği adresler arasındaki mesafe en temel belirleyicidir. Mesafe arttıkça Mahmutbey kurye fiyatları da artmaktadır.

Mahmutbey kurye fiyatlarında bir diğer etken paketinizin özellikleridir. Paketlerinizin eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı, adedi gibi etkenler fiyat değişikliğine neden olmaktadır. Bir diğer etken ise tercih edeceğiniz motorlu kurye çeşididir. Her bir Mahmutbey motorlu kurye çeşidimizin vadedilen teslimat süresi farklıdır. Ayrıca hizmet verdiği zaman dilimleri de değişebilmektedir. Kurye çeşitlerinde hız arttıkça fiyat da artmakla birlikte firmamız en ekonomik çözümlerin değişmez adresidir.

Hira Kurye olarak Mahmutbey kurye alanında her zaman, bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunma gayesindeyiz. Bu vesileyle geçmişten günümüze pek çok farklı kurye çeşidiyle öne çıkıyoruz. Başlıca Mahmutbey kurye çeşitlerimiz ve özellikleriyse şöyledir:

  • Normal : En ekonomik kurye çeşidimiz olup mesai saatleri içinde taşıma yapmaktadır. En uzak bölgelere paketleriniz 4 saat içinde ulaştırılabilmektedir.
  • Ekspres : Sabah 9, akşam 9 saatleri arasında hızlı ve ekonomik taşımamız olmakta, paketleriniz 90 ila 120 dakikada alıcılarına ulaştırılabilmektedir.
  • Vip : 7/24 hizmet veren kurye modelimiz çok daha acil ihtiyaçlarınız için en ideal çözüm olup 45 ila 60 dakikada paketleriniz alıcılarına ulaştırılabilmektedir.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp