İçeriğe geç

Mercan Kurye

Mercan Kurye
Mercan Kurye

Artan alışveriş hareketleri ve internet üzerinden bireylerin hızlı bir şekilde etkileşim kurması sebebiyle, kargo çalışmaları daha yoğun bir şekilde ilerlemektedir. Bu sebeple ülkemizin her noktasında kargo hizmetleri aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Firmamız da başarılı çalışmaları ile bu piyasa içerisinde önemli bir yer edinmiştir. Sizlere sunduğumuz imkânlar sayesinde, tüm illere kargo gönderebilir ya da kargo alabilirsiniz.

Paketlerinizi, zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırmak istiyorsanız, Mercan kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamında önceliğimiz, teslimat sürecini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlamaktır.

Arabalı kargo, uçak kargo ve motorlu kargo olmak üzere pek çok farklı araç türüyle hizmet vermekteyiz. Gönderilerinizin boyutlarına göre dilediğiniz araç türünde kargo hizmeti talep edebilirsiniz.

İstanbul içerisinde, motor ile yapılan teslimatlar diğer araç türlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Hassas ya da kırılabilecek özellikteki eşyalar için, motorların taşıma bölmesi oldukça güvenlidir. Özel kaplamalara sahip kargo bölmelerimiz sayesinde her türlü ürün için, tereddüt etmeden kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Mercan kurye hizmetleri kapsamında, teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerden bir kısmı şu şekildedir:

  • Evrak, belge
  • Çiçek, pasta
  • Kıyafet, ayakkabı
  • Kırtasiye ürünleri, öğrenci projesi
  • İlaç, kişisel eşyalar ve daha fazlasını dilediğiniz her noktaya gönderebilirsiniz.

Mercan Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerimizden, istediğiniz her an yararlanabilirsiniz. Hafta içi 09:00 ile 19:00 arasında, hafta sonu ise 09:00 ile 17:00 arasında, İstanbul’un her noktası için kurye talep edebilirsiniz. Bununla birlikte çalışmalarımız yalnızca mesai saatler ile sınırlı değildir.

Gece gündüz fark etmeksizin, Mercan kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mesai saatlerinin dışındaki teslimat ihtiyaçları için, 7/24 hizmet vermekte olan gece kurye hizmetimiz mevcuttur.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz teslimat seçenekleri sayesinde, paketlerinizi farklı hızlarda iletme imkânımız bulunmaktadır.

  • Normal kurye: 240 dakika içerisinde teslimat tamamlanmaktadır.
  • Express kurye: Daha hızlı iletilmesi gereken teslimatlar için tercih edebilirsiniz. 120 dakika içerisinde paket alıcıya ulaşır.
  • VIP kurye: Yaklaşık 60 dakika içerisinde, teslimat adresine ulaşmaktayız.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp