İçeriğe geç

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan Kurye
Yenidoğan Kurye

Yenidoğan kurye ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Yenidoğan’dan Sancaktepe’ye Anadolu Yakası’ndan bütün Avrupa Yakası’na hizmet sunan firmamız, profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Gerek şahsî gönderileri gerekse semtte yer alan iş yerlerinden, kurum ve kuruluşlardan gelen gönderi taleplerini karşılıyor, en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmaya gayret ediyoruz. Çağın gereği olan hız, kurye hizmetimizin de en önemli unsurlarından biridir. Hızlı ve güvenilir hizmet vermek için bütün ekibimizle beraber çok çalışıyoruz.

Yenidoğan kurye ekibimiz, teslim aldığı her gönderiyi en iyi şekilde taşır. Müşteri temsilcimizi arayıp istediğiniz hizmet şeklini söylüyorsunuz. Hız tercihlerinizi yapıp adresinizi bırakıyorsunuz. Kuryelerimiz de sizin taleplerinize göre adresinize gelip gönderinizi alıyor. En uygun güzergâhı seçerek gönderiyi alıcısına ulaştırıyor.

Bütün bu süreç esnasında dikkatli ve özverili ekibimiz, birbiriyle koordineli şekilde çalışır ve en iyi hizmetin ortaya çıkması için üst düzey performans sergiler. Kuryelerimiz bütün hava koşullarında, trafiğin her saatinde yolda hizmet vermeye devam eder.

Yenidoğan Kurye Hizmeti

Yenidoğan kurye uygulamamız, kuryelerimizin sürüş teknikleriyle motosikletlerimizin donanımıyla birleşerek en süratli ve güvenli ulaşımın göstergesidir. Bütün ekibimiz titizlikle çalışır. Her aşama özenle takip edilir. Teslimatta herhangi bir aksaklığın oluşmaması için arka planda pek çok insan görev alır.

Ekibimizle birlikte gayemiz her zaman kalite standartlarının da üstünde hizmet vermeye devam etmektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim çalışma şevkimizdir. Yasalara uygun olan her paketin sorumluluğunu alan ekibimiz, kuryelerimizin en iyi teslimatı gerçekleştirmesi için destek kuvvet olarak her zaman yardımcıdır.

Müşterilerimizin talep ettiği küçük paket taşımacılığını en iyi şekilde yapıyoruz. Her türlü tanıtım broşürünü, duyuruları, davetiyeleri özenle alıcılara ulaştırıyoruz. Kimi zaman küçük hediye paketlerini, kimi zaman evrakları taşıyarak müşterilerimizin işini kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda uygun kurye fiyatlarımızla da herkesin hizmetimizden istifade etmesini arzu ediyoruz. Hız seçeneklerimiz ile kullanılan mesafe ile gönderinin boyutu ile birlikte fiyatlar hesaplanıyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp