İçeriğe geç

Cendere Kurye

Cendere Kurye
Cendere Kurye

Firmamız, kargo alanında çalışmalar yürüterek yüksek kalite standartlarına uygun hizmetler gerçekleştirmektedir. Kurye hizmetlerimiz, müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Sizlerde kaliteli ve güvenilir kargo hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Kargolar, boyutlarına ve teslimat adreslerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple yalnızca tek tip kargoculuk, teslimat süreci için yetersiz kalmaktadır. Bizler arabalı, uçak ve motorlu olmak üzere tüm araç türleri ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel planlama ekibimiz sayesinde, paketi araçlara hızlıca yükleyerek süreci başlatıyoruz.

İstanbul içerisinde her noktaya gönderi iletebileceğiniz gibi başka şehirlere de teslimat oluşturabilirsiniz. İl sınırları içerisinde iletmek istediğiniz paketler için en hızlı ve kolay Cendere kurye hizmeti, motorlar ile yapılanlardır. Diğer araçların aksine, küçük gövde yapısı sayesinde tüm sokaklara girebilmektedir.

  • Pasta
  • Gıda türleri
  • Kişisel eşya
  • Kırtasiye malzemeleri
  • Kimlik belgesi, pasaport
  • Ayakkabı, çanta
  • Evrak…

Cendere Kurye Hizmeti

Motorlarımız ile hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Cendere kurye ihtyaç duyduğunuz her an sizlerle. Çalışmalarımızı gündüz saatleri ile sınırlamadan, aralıksız hizmet vermekteyiz. Gün içi kurye ve gece kurye olmak üzere bir günü kapsayacak şekilde mesai gerçekleştiriyoruz.

Acil kargo iletmek istediğiniz anlarda, internet sitemiz üzerinden tek tıkla telefon numaramıza erişebilirsiniz. İster whatsapp üzerinden ister telefon ile görüşme gerçekleştirerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Teknolojik altyapımız ve kolay bir ara yüze sahip internet sitemiz sayesinde, tüm işlemler oldukça kolay.

Cendere kurye hizmetleri sayesinde gönderilerinizi istediğiniz saat aralıklarında iletebilirsiniz. Farklı teslimat seçeneklerimizin arasından paketiniz için en uygun olan yöntemi önermekteyiz.

  • Normal kurye: teslimat süreci 240 dakikadır.
  • Express kargo: teslimat süreci 120 dakikadır.
  • VIP Kurye: teslimat süreci 60 dakikadır.

Kurye ücretleri için tek bir fiyat belirtmek, yanlış olmaktadır. Çünkü farklı boyuta sahip ürünler ve uzak teslimat adresleri, gönderiler için oluşturulan ücretleri etkilemektedir. Ücret tarifelerimizin tamamı piyasa koşullarına uygun olarak belirlenmektedir. En doğru ve net fiyat bilgisi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp