İçeriğe geç

Taksim Kurye

Taksim Kurye
Taksim Kurye

Taksim kurye hizmetlerine ihtiyaç hisseden en yoğun bölgelerden biridir. Semt olarak hem kalabalık hem de turistlerin gözde uğrak yeridir. Pek çok işletmenin ve kurumun yer aldığı semtte kurye hizmetlerinin karşılanması için Hira Kurye firmamız, semtte çalışmalarını Taksim kurye olarak sürdürür.

Nitelikli hizmet anlayışı ile müşterilerin aradığı ve bir kurye hizmetinden beklenilen güvenilirlik ve dakiklik ile öne çıkan firmamız, en çok tercih edilen kurye firmaları arasında yer alır. Çatımız altında yer alan araç filomuz ve tecrübeli ekibimiz ile üst düzeyde hizmet veriyoruz.

Kurye çalışmalarımız ile bölgede hızlı şekilde hareket edebiliyor, gönderileri istenen hızda teslim edebiliyoruz. Dar sokaklardan araçla geçmenin ne kadar zor olduğu düşünülürse geleneksel taşımacılığa göre verdiğimiz kurye hizmetinin önemi daha iyi anlaşılır. Özellikle işletmelerin ve kurumların acil doküman teslimatı olduğunda hıza olan ihtiyaç daha da artar.

Kuryelerimiz acil durumlar için Vip Taksim kurye hizmetimizi kullanır. En uzak mahalleye bile 60 dakika gibi kısa bir sürede ulaşır. Bu hız için gerekli donanımsal hazırlığımız olduğu gibi, kuryelerimiz de eğitim sahibidir. Tecrübenin ve yenilikçi olmanın avantajını müşterilerimize yaşatıyoruz.

Taksim Kurye Hizmeti

Taksim kurye çalışmalarımızı kesintisiz yürütüyoruz. Müşterilerimizin bize her saniye rahatlıkla ulaşabilmeleri için etkili bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Firmamıza kolay erişim imkânı sunarak müşterilerimizin sipariş sürecini de kolaylaştırıyoruz:

  • Web sayfamızdaki geniş bilgi sistemimizden fikir edinebilirsiniz.
  • GSM ile telefon numaralarımızdan doğrudan arayabilirsiniz.
  • WhatsApp ile mesaj hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
  • E-posta atarak yardım talep edebilirsiniz.
  • Ofisimize gelerek doğrudan müşteri hizmetlerimizle konuşabilirsiniz.

Donanımdan yazılıma, alt yapıdan iletişim kanallarına her türlü teknolojik yeniliği kullanarak müşterilerimize avantajlı bir teslimat süreci yaşatıyoruz.

Her şart ve koşulda müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı ön plana çıkaran bir anlayışla çalışıyoruz. O sebeple de maliyetlerin hizmet anlayışımızın önüne geçmesine izin vermiyoruz. En ekonomik seviyede tutarak müşterilerimizin zor durumda kalmasını istemiyoruz. Müşterilerimizin kullandığı mesafeye ve hıza göre hesaplamalarımızı yapıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp