İçeriğe geç

Silivri Kurye

Silivri Kurye
Silivri Kurye

Silivri kurye hizmetlerimiz uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle devam etmektedir. İlk günden itibaren ilçemizde hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına yola çıktık. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyor, her defasında beklentilerin üzerinde başarılara imza atıyoruz. Bu da bizi en çok tercih edilen Silivri kurye firması konumuna getirmiş bulunuyor. Fakat başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha fazlası için azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.

Silivri kurye hizmetlerimiz geleneksel taşımacılığa yeni bir soluk getiriyor. Günümüzde yaşam şartları, tüketim alışkanlıkları, alışveriş yöntemleri, iletişim olanakları ve daha pek çok alanda büyük değişimler olmuştur. Bunlar Silivri’de de çok yakından hissedilmektedir. Özellikle zaman bütün bu gerekler içinde en temel ihtiyaç olmakta, herkes daha fazla zaman kazanmanın yollarını aramaktadır.

Bütün İstanbul’da olduğu gibi Silivri’de de yoğun bir trafik olmakta, özellikle belli yerlerde, belli saatlerde yoğunluk aratarak en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Kapalı yollar, trafik kuyrukları, çalışmalar ve dahasına karşılık Silivri kurye hizmetlerimizle son derece seri hareket ediyor, dakikalar içinde istenen adresler arasında teslimat yaparak en acil ihtiyaçların dahi karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

Silivri Kurye Hizmeti

Silivri kurye hizmetlerimiz yıllardır sistemi biçimde devam etmektedir. Buna göre Silivri kurye hizmetlerimizin işleyişi başlıca şöyle olmaktadır:

  • Kurye süreci talepte bulunmanızla başlar. İlk olarak iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ve bir kurye ihtiyacınız olduğunu belirtirsiniz.
  • Personellerimiz sizden paketiniz, nereden, ne zaman teslim alınacağı, nereye, ne zaman teslim edileceği gibi bilgiler isterler.
  • Vereceğiniz bilgilere göre fiyat teklifi oluşturulur. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde randevu oluşturulur.
  • Randevu saatinde kuryemiz adresinize gelerek imza karşılığı paketinizi teslim alır.
  • Ardından teslimatı yapmak üzere harekete geçerek vadedilen sürede teslimatı yapar. Tarafınıza da bilgilendirmede bulunulur.

Her ne kadar kurye hizmetlerimiz bu sistem dahilinde gerçekleştirilse de ihtiyacınıza ve talebinize göre esneklik gösterilebilir. Mesela otogara gidecek bir paketinizi istediğiniz saatte istediğiniz otobüse yetiştirebiliriz. Ya da sizin adınıza gelecek bir paketi alıp istediğiniz adrese getirebiliriz.

Birden çok adrese dağıtılması gereken paketlerinizi dağıtabilir, birden fazla adreste imzalanması gereken evraklarınızı tek tek imzalatabiliriz. Uçak kargoyla havalimanlarından adrese, adresten havalimanlarına taşımacılık yapabiliriz. Hizmetlerimizde sınır yoktur.

Kurye alanında ilk günden bu yana kendimizi sürekli geliştiriyor, hep daha iyisi, hep daha fazlası adına çalışıyoruz. Bütün kurye ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çeşitli kurye modelleriyle öne çıkıyor, dilediğinizi tercih edebilmenizi sağlıyoruz.

Normal kuryeyle ekonomik taşımacılık yapıyoruz. Daha hızlı ve ekonomik sonuçlar için Silivri ekspres kurye çözümü sağlıyoruz. Çok daha hızlı ve acil gönderi ihtiyaçları için Silivri Vip kuryeyi tercihe sunuyoruz. Teslimatlarımızı 45 ila 240 dakika arasında tamamlıyoruz.

Kurye alanında kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümlerimiz yanında firmamızı öne çıkaran bir değer etmen fiyatlarımızdır. Silivri kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre, her taşımada ayrıca belirlenmektedir.

Kurye fiyatlarının hesaplanmasında en temel etken mesafe olup paketinizin alınacağı ve bırakılacağı adresler arasındaki mesafeye göre fiyat farkı olmaktadır. Günümüz modern teknolojisi sayesinde mesafe hesaplama noktasal olarak yapılabilmekte ve mesafe uzadıkça doğal olarak kurye fiyatları da artmaktadır.

Silivri kurye fiyatlarında bir diğer etmen paketini özellikleridir. Paketin ağırlığı yanında birde hacmi hesaplanır. Hacim hesabı yapılırken paketinizin eni, boyu, yüksekliği çarpılır. Hacim arttıkça paketiniz için gereken depolama alanı da artacağından fiyat artışı olur.

Bir diğer etken tercih edilecek motorlu kurye çeşididir. Motorlu kurye çeşitlerimiz gönderi zamanına ve gönderilerinizin acilliğine göre değişmekte, her bir kurye çeşidimizin vadedilen teslimat süresi değişmektedir. Teslimat süresi kısaldıkça da Silivri kurye fiyatları artmaktadır. Yine gece kuryede devreye ek güvenlik önlemleri, ek mesai, hava koşulları, çevresel etmenler girdiğinden haliyle fiyatlandırma mesai saatlerine göre değişmektedir.

Hira Kurye olarak her zaman müşteri odaklı çalışıyor, bütçe dostu hizmetlerimizle öne çıkıyoruz. Bu kapsamda sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla taşımacılık yapıyoruz. 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilir, Silivri kurye talebiniz için detayları paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp