İçeriğe geç

Fındıkzade Kurye

Fındıkzade Kurye
Fındıkzade Kurye

Gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşınması işlemine kurye hizmeti denmektedir. Bu hizmetler herkesin yapabileceği kolay bir iş gibi görülse de esasında iş tam tersidir. Alınan gönderinin gideceği yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması gereklidir. Bizler Fındıkzade kurye firması olarak işimizi titiz bir şekilde yürütmekteyiz. Sizleri bir defalık iş yapacağımız kişilerden ziyade bize güvenmiş kişiler olarak görüyoruz. Biz de bu güveninizi hem karşılıklı tutmak hem de güveninizi hak etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bize duyduğunuz bu güveni hem motorla hem de araçla yapılan işlemler diye ayırt etmiyor tamamen isteklerinize göre çalışıyoruz. Bizler aslen sizin güveninizi taşıdığımızı bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizi sektörde ön plana çıkaran düşünce prensibimiz de tam olarak budur.

Fındıkzade kurye çalışanlarımız alanında uzman, güvenli sürüş tekniklerini bilen ve senelerce bu alanda çalışmalarını sürdürmüş kişilerden oluşmaktadır. Bu güvenli sürüş teknikleri hem çevre hem de çalışma arkadaşlarımızın güvenliği bakımından çok önemlidir. Güvenli sürüşle beraber gelen kazasız yolculuklar ise sizlerin evraklarınızın hasarsız ve vaktinde ulaşmasını sağlamaktadır. Ekibimizin bizleri asla yarı yolda bırakmayacağına eminiz. Sizler de bu konuda bize güvenebilirsiniz. Gönderinizi bize verdiğinizde gözünüz arkada kalmayacak şekilde teslim edileceğine emin olabilirsiniz.

Fındıkzade Kurye Hizmeti

Fındıkzade kurye hizmetlerimiz temel olarak güvenli ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. Şehirlerde meydana gelebilecek karmaşalar göz önüne alındığı zaman gönderilerinizin teslim edilme süresi hakkında size ortalama süre bilgisi vermekteyiz. Ekibimiz sizin isteklerinize göre birkaç farklı yol izlemektedir. Bir teslimatın gitmesi gereken süre ve durumu bize bildirdiğiniz anda sizin için en uygun seçeneği sağlamaktayız.

Bir gönderinin normal şekillerde yerine ulaşmasını istediğinizde sizin için moto kurye hizmetlerimiz öne çıkmaktadır. Bu teslimat seçeneği gün içerisinde teslim edilmesi gereken gönderiler için çok uygundur. Teslimat sürelerimiz ve teslimat seçeneklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için irtibat numaralarımızdan bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Size yanıt vererek Fındıkzade kurye hizmetlerimizle ilgili bilgi veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp