İçeriğe geç

Merter Kurye

Merter Kurye
Merter Kurye

Merter kurye faaliyetlerimizle özellikle firmalar, iş merkezleri, toptancılar açısından zengin olan, binlerce nüfusa ev sahipliği yapan bölgemizde hizmet veriyoruz. Günün her saatinde Merter içinde ya da bölgemizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınması gereken paketlerde yardımcı oluyoruz.

Şehrimizin bütün otogarları, havalimanları, sanayi siteleri, iş merkezleri, kamu kurumları, gümrük merkezleri, ofisler ve konutlar faaliyet sahamızdadır. Her nereye bir paketiniz götürülmesi gerekiyor ya da her nereden alınıp size getirilmesi gerekiyorsa hizmete hazırız. Alanında uzman, eğitimli, deneyimli, dinamik ve çözüm odaklı kuryelerimizle bütün ihtiyaçlarınızı eksiksiz biçimde karşılıyoruz. Daima kaliteli, güvenli ve hızlı Merter kurye çözümleri sağlıyoruz.

Merter kurye hizmetlerimiz en iyi araçlarla sağlanmaktadır. Araçlarımızın bakımları aksatılmadan yapılmakta, taşına esnasında oluşabilecek riskler minimuma indirilmektedir.

Merter kurye faaliyetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin hizmetindedir. Yıllardır uzman ekibimizce fatura, pasaport, tablet, telefon, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşınmaktadır. Ayrıca davetiye, ehliyet, ilaç, çiçek, dergi, basın, ruhsat, numune, kimlik, plaka, eşya, tekstil, gıda, hediye, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleriniz de alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Merter kurye alanında amacımız her zaman, her ihtiyaca en uygun çözümü sağlamaktır. Bugüne kadar bunu başardığımız için yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle yolumuza devam ediyoruz. Çağın gereklerine göre çözümlerimizi yeniliyor, birbirinden farklı kurye çeşitlerimiz arasından en uygununu seçmenizi sağlıyoruz. Bu alanda yararlanabileceğiniz başlıca motorlu kurye çeşitleri şunlardır:

  • Normal kurye: Standart kurye çeşidimiz olup çok acil olmayan paketleriniz için en ekonomik kurye modelimizdir. Normal kuryeyle semtimizle İstanbul’un en uzak noktaları arasında 210-240 dakikada teslimat yapıyoruz. 40 dakika içinde paketlerinizi teslim alıyor ve harekete geçiyoruz. Mesai saatleri içinde güvenli biçimde paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.
  • Ekspres kurye: Daha acil paketleriniz için ekspres kurye modelimizi tercihinize açıyor ve iletişime geçtiğiniz anda harekete geçip 30 dakika içinde adresten paketinizi alıyoruz. Ardından teslimat işlemlerimizi 90-120 dakika içinde tamamlıyoruz. Sabah 9, akşam 9 saatleri arasında İstanbul’un her yerine taşımacılık yapıyoruz.
  • Vip kurye: Çok daha acil paketleriniz için ultra hızlı seçeneğimizi tercihinize açıyor ve talepte bulunduğunuz anda 20 dakika içinde paketlerinizi teslim alıyoruz. 45-60 dakika içinde en uzak noktalara dahi güvenli şekilde paketlerinizi teslim ediyoruz. 7 gün, 24 saat aktif çalışarak her ne zaman kurye ihtiyacınız olsa yanı başınızda oluyoruz.
  • Arabalı kurye: Kimi zaman motorla taşınması mümkün olmayan ya da riskli olan paketler de olabilmektedir. Bu durumlarda aynı kalite ve güvenilirlikte, uzman ekibimizle en kısa sürede paketlerinizi arabalarımızla da taşıyabiliyoruz.

Merter Kurye Hizmeti

Mertergenelinde Hira Kurye firmamızı öne çıkaran pek çok etmen vardır. Kaliteli, güvenli, hızlı ve modern uygulamalarını yanında uygun fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Her zaman müşteri odaklı bir fiyat politikası takip ediyor, lojistik ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlarla karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Kurye fiyatlarımız bir liste üzerinden değil, çeşitli detaylara göre her taşımada ayrı ayrı belirlenmektedir. Bu nedenle net fiyat bilgisi arkadaşlarımızla paylaşacağınız bilgiler neticesinde verilebilmektedir. Fiyatlandırma yapılırken en temel etken mesafe olup paketinizin nereden alınıp nereye teslim edileceğine göre fiyat farklılaşmaktadır.

Günümüz teknolojileriyle artık mesafe tespiti çok kolay olup firmamız paketlerinizin taşınacağı mesafeyi anlık tespit edip fiyatlandırmada kullanabilmektedir. Ayrıca her paketin özellikleri de fiyatları etkilemektedir. Paketinizin hacmine ve ağırlığına göre fiyat değişmektedir. Hacim hesabı yapılırken paketin eni, boyu, yüksekliği ve adedi çarpılmaktadır.

Bir diğer etken tercih edeceğiniz kurye türüdür. Kurye türlerinde vaat edilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlar artma eğilimindedir. Yine gece kurye gibi hizmetler ek güvenlik önlemleri ek mesai gibi detayları devreye soktuğundan diğerlerine nazaran fiyatı değişebilmektedir.

Net Merter kurye fiyatı almak, merak ettiklerinizi sormak ve randevu oluşturmak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. WhatsApp hattımızdan yazabilir, hizmet noktamızı ziyaret edebilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da web sitemizi kullanabilirsiniz. Uzman ekibimiz 7 gün, 24 saat en iyi çözümleri almanız için sizlerledir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara