İçeriğe geç

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye
Yakuplu Kurye

Yakuplu kurye hizmetlerimiz ile Avrupa Yakasında, Beylikdüzü ilçesinin en hareketli mahallelerinden birisinde taşımacılık yapmaya devam ediyoruz. Bölgemiz yıllar içinde büyük gelişme kaydetmiş ve nüfusu çok hızlı şekilde artmıştır. Bugün 25 binin üzerinde bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Her geçen gün de nüfusu olabildiğince artmaya devam etmektedir.

Mahallemizde özellikle teknolojinin, iletişimin ve ekonominin etkileriyle hayat standartları sürekli artmaktadır. Buna bağlı olarak da birtakım modern hizmetlere ihtiyaç olmakta ve kurye de bunlardan birisi konumunda bulunmaktadır.

Hira Kurye olarak bölgemizin kaydettiği bütün gelişmelere şahitlik ediyor, her zaman çağdaş çözümlerin adresi olarak müşterilerimize yeni nesil uygulamalar sunuyoruz. Bölgemizin en iyi Yakuplu kurye firmasıyla çalışma ayrıcalığı sağlayarak her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü r profesyonel kişilerle çalışıyoruz gerek çağrı alıcılarımız gerekse sahadaki kuryelerimiz daima müşteri odaklı ve çözüm merkezlidirler. Bu sayede bizlere ulaştığınız anda bütün süreç kontrolümüz altında olup hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı bir kurye deneyimi sizleri beklemektedir.

Yakuplu kurye hizmetleri bölgemizde hem bireysel hem de kurumsal olarak tercih edilmektedir. Bireyler temel ihtiyaçlarından en acil gereksinimlerine kadar tamamında zamandan, emekten, enerjiden tasarruf etmek için kurye kullanabilmektedirler. Kurumlar da işleyişi hızlandırmak, taleplerine çözüm üretmek, hizmet alıcılarla doğrudan iletişim kurmak adına kurye hizmetlerini tercih etmektedirler.

Hira Kurye olarak her zaman değişen ve gelişen ihtiyaçlara odaklanarak çalışıyoruz. Randevu saatinde belirttiğiniz adreste olup paketinizi teslim alıyoruz. Ardından teslimat için harekete geçerek en kısa sürede paketinizi alıcısına ulaştırıyoruz. İmza karşılığı teslimat yapıyoruz ve bütün süreçte paketinizi takip edebilmenizi sağlıyoruz.

Kurye türlerimize göre farklı sürelerde teslimat yapmayı vadediyoruz ve bugüne kadar vadettiğimiz sürelerde teslimat yaparak yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gerek motor gerekse araçlarımızla hemen bütün paketlerinizi taşıyoruz. Yasal engel teşkil etmeyen bütün paketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de hiçbir güvenlik zafiyeti olmadan alıcısına teslim ediyoruz.

Yakuplu Kurye Hizmeti

Yakuplu kurye hizmetlerimiz ile hem mahallemiz içinde hem bütün İstanbul içinde hem de diğer illere taşımacılık yapabiliyoruz. Zamanınız yoksa bizler yanı başınızda oluyor, her ne zaman, her nerede taşınacak bir paketiniz olursa yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Farklı kurye seçenekleriyle bütçenize, aciliyet durumunuza ve paket özelliklerine göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. Bu açıdan standart paketleriniz için normal Yakuplu kurye modelimizi kullanabilirsiniz. 40 dakika içinde paketlerinizi alır, en geç 240 dakikada İstanbul’un her yerine ulaştırabiliriz. Mesai saatleri içinde güvenli teslimat hizmeti veriyoruz. Yakuplu ekspres kurye ile hızlı ve ekonomik taşımacılık yapıyor, paketlerinizi 30 dakikada alıp en geç 120 dakikada teslim ediyoruz. Çok daha acil paketleriniz içinse Yakuplu Vip kurye ile öne çıkıyor, talepte bulunduğunuz anda 20 dakika içinde alım yapıp 45-60 dakikada her yere teslimat sağlıyoruz. 7 gün 24 saat sahada olarak en acil kurye ihtiyaçlarınızda dahi yanı başınızda yer alıyoruz.

Hira Kurye olarak aynı zamanda arabalı kurye desteği sağlıyor, motor ile taşınamayacak paketleriniz için aynı kalite ve güvenilirlikte araçlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca uçak kargo, otogar kargo gibi çözümlerimizle buralara gidecek paketlerinizi adreslerinizden alıp ulaştırıyor ya da buralara gelen paketleri adınıza alıp belirteceğiniz yere getirebiliyoruz.

Yakuplu kurye hizmetlerimizden yararlanmak, aklınıza takılan soruların cevaplarını almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimizde sizleri bekliyoruz. İster tek seferlik taşınacak paketleriniz için, isterseniz periyodik olarak taşınması gereken paketler için rahatlıkla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Her zaman bölgemizin en iyi hizmetini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda mesafeye, paket özelliklerine ve tercih edeceğiniz kurye türüne göre fiyat tespiti yapıyor, cazip fiyat avantajları sunuyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp