İçeriğe geç

Topağacı Kurye

Topağacı Kurye
Topağacı Kurye

Topağacı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin tamamına yüksek kaliteye sahip kurye hizmetleri sunmakta ve bu sayede işletmemizin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktayız. İşletmemizin insanlar tarafından çok fazla tercih edilmesi bizleri mutlu eden durumlar arasında yer almakta ve başarımızdan emin olmamızı sağlamaktayız. Kalitesi yüksek olan hizmetleri sunabilmek adına elemanlarımızdan, motorlarımızdan ve teknolojiden çok büyük fayda sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımızın mesleklerini çok uzun sürelerden beri icra ediyor olmaları onlardan fayda sağlamamızı sağlamaktadır. Sağladığımız bu faydalar sayesinde kalite seviyesi çok yukarılarda bulunan hizmetler sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin bizlerden hizmet alma isteklerini artırmaktayız.

Topağacı kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman mesleklerinde uzun yıllardan bu yana çalışmış, deneyimli, dürüst, profesyonel ve saygılı elemanlar ile hizmet vermekte bu sayede sunduğumuz hizmetin her zaman memnuniyet seviyesini artırmasını sağlamaktayız. Elemanlarımız bizler için çok önemli bir noktada yer almakta ve onların profesyonelliklerini artırabilmek adına çok önemli çalışmalar yapmaktayız.

Kurye elemanlarımızı sundukları hizmetin kalitesi hakkında devamlı olarak uyarmaktayız. Uyarılarımıza aldırış etmeden kalitesiz hizmet sunmaya devam eden elemanlarımızın işlerinden ayrılmalarını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin kalitesiz hizmetler almasının önüne geçmekteyiz.

Topağacı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz önemli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet vermekte ve verdiğimiz bu hizmetler bünyesinde her zaman bakımları tam zamanında yapılmış motorlar kullanmaktayız. Bakımları tam zamanında yapılmış motorlarımız sayesinde her zaman kaliteli, deneyimli ve tecrübeli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde en çok tercih edilen kurye işletmeleri arasında kendimize yer bulma şansını yakalamaktayız.

Topağacı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin verdiği siparişlerin takiplerini yapabilmelerini sağlamaktayız. Kullandığımız tüm motorlarımızda bulunan motor takip cihazlarımız sayesinde internet sitemiz ve mobil uygulamamıza girdiğiniz zaman siparişlerinizin konum olarak hangi noktada olduğunu takip edebilir ve siparişlerinizin teslimatları için kalan süreyi görebilir ve kendinizi bu bilgiler dâhilinde hazırlama şanslarına sahip olabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp