İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen Kurye
Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde hizmet vermekte ve vermiş olduğumuz eksiksiz kurye hizmeti sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve güvenlerini kazanmaktayız. Vermiş olduğunuz siparişler hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teker teker ve detaylı bir şekilde kontrol edilerek alınmakta ve bu sayede ürünlerinizin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Kullanılan teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişler liste halinde ekranlarımıza yansımakta ve kurye elemanlarımız bu teknolojik ekranlar sayesinde ürünlerinizin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Eksiksiz şekilde sunulan kurye hizmeti müşterilerimizin memnuniyetlerini artıran özellikler arasında en başta yer almaktadır.

Sabiha Gökçen kurye işletmesi olarak müşterilerimiz ile aramızda kuvvetli bir güven bağı kurmayı hedeflemekteyiz. Bu güven bağını kurabilmek için eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz şekilde kurye hizmeti sunmamız gerektiğinin farkında olmaktayız. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımıza detaylı şekilde eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sizlerin güven duygularınızın kazanılacağı şekilde hizmet sunulmasını sağlamaktayız. Sizler de güven duygusunu kazanacağınız şekilde kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize zili çalmadan teslimat yöntemi ile hizmet sunmakta ve bu sayede evlerinizde uyuyan bebekleriniz varsa eğer onların uyandırılmadan hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Zili çalmadan teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman profesyonel ve deneyimli olan elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirmekte ve sizleri arayarak haber vermektedir. Bu şekilde kurye hizmetini sonlandıran kurye elemanlarımız sizlerin memnun kalacağı şekilde hizmet sunmaktadırlar.

Sabiha Gökçen kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize kapıda ödeme yöntemi ile hizmet alabilme şansı sunmaktadır. Kartlarınız da para bulunmadığı zaman bu hizmeti seçebilir ve kurye elemanlarımıza nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Veya post cihazlarımız ile ödeme yapabilir ve aynı zamanda siparişlerinizi teker teker kontrol ederek teslim alma şansına sahip olabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp