İçeriğe geç

Edirnekapı Kurye

Edirnekapı Kurye
Edirnekapı Kurye

Edirnekapı kurye ekibimiz, Edirnekapı başta olmak üzere Fatih ve civarı, bütün Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için teslimat gerçekleştirir. Müşterilerimiz için kolaylık ve avantaj sağlayan firmamızın en önemli hizmet ilkeleri şöyledir:

  • Hızlı bir şekilde istenilen adrese ulaşım sağlıyoruz.
  • Aldığımız gönderileri, aldığımız şekliyle teslim ediyoruz.
  • Gönderileri sadece teslim alacak kişiye bırakıyoruz.
  • Her zaman ulaşılabilir olmayı tercih ediyoruz.
  • Uygun fiyat politikası izliyoruz.

Hira Kurye firmamız, bu ilkelere dikkat ederek kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin önündedir. Hizmet ilkelerimizi buna göre ayarlıyor, sunduğumuz seçeneklerde de müşterilerimizin ihtiyaçlarını baz alıyoruz.

Edirnekapı kurye ekibimiz, 24 saat görev başındadır. Hizmet talep etmek için müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Talepleriniz hemen dikkate alınır ve istediğiniz saatte kuryemiz adresinize gelerek gönderiyi alır, en hızlı rotasyonu kullanarak alıcının adresine ulaştırır.

Gönderilerin çeşitliliği kuryelerimiz için bir fark oluşturmaz. Bazen değerli bir mücevher taşıyan kuryelerimiz, bazen de kurumlar arası bir sözleşmeyi iletir. Her gönderide amaç özenli ve dikkatli şekilde yerine teslim etmektir.

Edirnekapı Kurye Hizmeti

Edirnekapı kurye ekibimiz, kişiye özel çözümler geliştirir. Her müşterimizin ihtiyaç duyduğu hizmet farklıdır. Bu sebeple hizmet ağımızı hem genişletiyor hem de talep edilen unsurlarla var olanları güncelliyoruz. İnovasyona değer veriyoruz. Şimdinin hizmetini kaliteli tutmaya gayret ederken aynı zamanda gelecekteki hizmetimizi geliştirmiş olmayı da hedefliyoruz.

Teknoloji hızla ilerliyor ve zamanında gerekli güncellemeler yapılmadığında hizmet dışı kalıyorsunuz. Bunun için her zaman donanımımızı ve unsurlarımızı yenileyerek ilerliyoruz.

İhtiyaca göre, gönderinin boyutuna göre, gönderinin şehir içine mi şehir dışına mı teslim edileceğine göre teslimat şekillerimiz değişiyor. En hızlı ve en güvenilir yolları seçeneklerle sunarak müşterilerimiz için alternatifler sunuyoruz.

Her nerede ve nasıl hizmet sunarsak sunalım gayemiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bunun için de kaliteden ödün vermeden en uygun taşımacılığı yapmaya gayret gösteriyoruz. Teslimat yaparken kuryelerimiz aldığı sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp