İçeriğe geç

Boyacıköy Kurye

Boyacıköy Kurye
Boyacıköy Kurye

Uzun yıllardır yürüttüğümüz kargo hizmetleri sayesinde elde ettiğimiz deneyimleri, daha başarılı teslimatlar gerçekleştirebilmek adına çalışmalarımıza yansıtmaktayız. Sizler de profesyonel ve güvenilir bir kargo hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizler teslimat sürecini baştan sona kadar titizlikle yürütüyoruz. Müşterilerimizin paketlerini, hasar almadan ve sarsılmadan istediği her noktaya ulaştırıyoruz.

Kurye talep etmek ya da kargo sürecini başlatmak için yoğun bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Yalnızca göndermek istediğiniz paketleri bizlere teslim ediyorsunuz. Geriye kalan tüm işlemleri Boyacıköy kurye ekiplerimiz tamamlamaktadır. Üstelik gönderinizi bize ulaştırmak için sıra beklemeniz ya da başka bir yere gitmeniz gerekmiyor. Kuryelerimiz bulunduğunuz noktaya gelip, paketi hızlıca teslim almaktadır.

Boyacıköy kurye hizmetlerimiz pek çok farklı seçenekten oluşmaktadır. Farklı boyut ve özellikteki araçlar sayesinde gönderinize uygun seçeneği talep edebilirsiniz. Bu yöntemlerden bazıları:

  • Arabalı kurye
  • Uçak kurye
  • Hızlı kurye
  • Gece kurye
  • VIP kurye seçeneklerimizden yalnızca birkaçıdır.

Şehir içine ve şehir dışına istediğiniz her adrese kargo gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına teslimat imkânımız bulunmaktadır.

İstanbul içerisinde trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan, hızlı bir biçimde istediğiniz ürünleri farklı noktalara iletmekteyiz. Kuryelerimizin tamamı profesyonel sürücülerdir.

Boyacıköy Kurye Hizmeti

Boyacıköy kurye hizmetlerimize gece gündüz demeden devam ediyoruz. Mesai saatlerinden sonra iletmeniz gereken gönderiler için, gece kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo bulmanın zor olduğu akşam saatlerinde, bizlere ulaşarak sıra beklemeden kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

Teslimatların iletilmesi gereken hızlar genellikle farklı olmaktadır. Evrak, belge ya da kimlik gibi oldukça önemli eşyaların acil bir şekilde teslim edilmesi gereken durumlar vardır. Bizler teslimat süreleri için farklı seçenekler oluşturarak müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmaktayız. Bu seçenekler:

  • Normal kurye: 240 dakika
  • Express kurye: 120 dakika
  • VIP kurye: 60 dakika

Paket içerikleri ve ürünler konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Büyük boyutlu gönderiler için araba seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Çiçekler, gıda ürünleri, pastalar gibi hassas içerikli her şeyi, hasar almadan diğer adreslere gönderebilirsiniz. İstediğiniz saat aralıklarında teslimat tamamlanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara