İçeriğe geç

Sultanhamam Kurye

Sultanhamam Kurye
Sultanhamam Kurye

Sultanhamam kurye işletmesi olarak her zaman teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve bu sayede sunduğumuz hizmetlerin kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktayız. Teknoloji kullanımlarından dolayı sunduğumuz hizmetlerin hızlı, kaliteli, güvenli ve sorunsuz olarak sunulmalarını sağlamakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletmemiz bünyesinde navigasyon sistemleri de kullanmakta ve bu sayede adreslerinize giden güzergâhların kaliteli ve hızlı olarak belirlenmelerini sağlamaktayız. Teknoloji kullanımı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızda, hizmetlerimize karşı olan taleplerin artmasında ve işletmemizin dikkat çekmesinde her zaman çok önemli bir konumda yer almaktadır.

Sultanhamam kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman profesyonel, deneyimli ve tecrübeli elemanlar bulundurmakta ve bu elemanlarımızın düzenli olarak eğitim almalarını sağlamaktayız. Personellerimiz sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olmasında her zaman en önemli etkenler arasında ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın tamamı düzgün diksiyonlara sahip, güler yüzlü ve saygılı kişilerden oluşmakta ve bu sayede sizler ile kaliteli iletişimler kurmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın tamamı bünyemizde bulunan teslimat seçenekleri konusunda profesyonel kişilerden oluşmakta ve siparişlerin sizlere teslim edilmeleri aşamasında en ufak bir hatanın dahi yaşanmaması konusunda büyük rol sahibi olmaktadırlar.

Sultanhamam Kurye Hizmeti

İşletme olarak her zaman en kaliteli şekilde çiçek hizmetleri sunmakta ve müşterilerimizin sevdiklerini kaliteli bir şekilde mutlu edebilmelerini sağlamaktayız. Çiçek hizmetlerimiz genellikle sevgililer günü, evlilik yıldönümleri, yılbaşı, anneler günü ve babalar günü gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Bu özel günlerde her zaman en kaliteli ve sorunsuz hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktayız.

Sultanhamam kurye işletmesi olarak müşterilerimizin aldıkları hizmetler karşısında ki ödemelerini EFT ve FAST olarak yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu şekilde bir ödeme seçeneğinin bünyemizde bulunması müşterilerimiz tarafından çok beğenilmekte ve fazla bir şekilde tercih edilmektedir. EFT ve FAST ödeme seçeneği müşterilerimize çok büyük kolaylıklar sağlamakta ve ödemelerini saniyeler içerisinde yapabilmelerine yardım sağlamaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp