İçeriğe geç

Kuledibi Kurye

Kuledibi Kurye
Kuledibi Kurye

Gönderileriniz için kaliteli bir kargo hizmeti arayışındaysanız, Kuledibi kurye hizmet seçeneklerinden yararlanarak paketlerinize en uygun teslimat yöntemini tercih edebilirsiniz. Firmamız tarafından, müşterilerimize pek çok imkân sunulmaktadır.

İstanbul içerisinde istediğiniz her noktaya gönderi talebinde bulunabileceğiniz gibi, şehirlerarası kargo hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparak ya da internet sitemiz üzerinden teslimat noktaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehir trafiği ile uğraşmanız gereke kalmayan, aynı gün teslimat avantajına sahip hizmet seçeneklerimiz sayesinde günlük hayatınızda bir aksama yaşamdan paket gönderimi yapma imkânınız bulunmaktadır. Arabalı kargo, uçak kargo ve motorlu kargo gibi farklı araç seçeneklerimiz mevcuttur. İstanbul içerisinde zaman kaybetmeden gönderiyi alıcıya ulaştırmak istiyorsanız, motorlu teslimat tamda size göre!

Küçük yapısı sayesinde, trafik içerisinde ve dar sokaklarda duraksamadan ilerlemeye devam etmektedir. Uzak yakın fark etmeksizin, dilediğiniz her adrese paket gönderebilirsiniz.

  • Acil kurye
  • Gece kurye
  • Havalimanı kurye
  • Nöbetçi kurye
  • Gümrük kurye…

Kuledibi Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerimizin tamamında, yüksek kalite standartların uygun çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın personel kadrosu, alanında uzman ve çözüm odaklı çalışanlardan oluşmaktadır. 7/24 kurye hizmetimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemiz sayesinde, vakit kaybetmeden Kuledibi kurye talebinde bulunun! Whatsapp üzerinden oluşturulun çağırılara en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Sizleri bekletmeden kurye desteği sağlamaktayız. Dilerseniz, iletişim numaramızı kullanarak telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Teslimat aşamasında, gönderilerin farklı acileyetleri bulunmaktadır. Bazı gönderiler için standart teslimat süreleri yeterli olurken bazıları için acil gönderim yapmak gerekmektedir. Teslimat türlerine farklı seçenekler ekleyerek, ihtiyaçlarınıza uygun olan yöntemlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Kuledibi kurye teslimat seçenekleri:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • VIP kurye.

Motorlarımız ile pek çok farklı türde ürün taşımaktayız. Çiçek, pasta, gıda paketleri ya da evraklar gibi çeşitli eşyaların teslimi için hizmet vermekteyiz.

Kırılgan yapıda bulunan hassas ürünler için, tereddüt etmeden bizleri tercih edebilirsiniz. Gönderilerin tamamı titizlikle taşınmaktadır. Herhangi bir deforme olmadan alıcıya güvenle ulaştırıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp