İçeriğe geç

Polonezköy Kurye

Polonezköy Kurye
Polonezköy Kurye

Süratin ön plana çıkığı günümüzde, büyük şehirlerde ikamet edenlerin en önemli ihtiyaçlarından biri de hızlı şekilde ulaşımı sağlayabilmektir. Çünkü bir yerden başka bir yere gitmek bazen mesafe kısa olsa bile saatleri almaktadır. Aynı şekilde sadece bir yere ulaşmak değil, ulaştırmak istediğimiz herhangi bir gönderimiz olduğunda da bu ihtiyacı hissetmekteyiz. Bunun için firmamız Hira Kurye verdiği taşımacılık hizmetiyle bu alanda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Hıza ve güvene dayalı en kaliteli hizmeti sunmak gayesiyle çalışır.

İstanbul’un her semtine ayrı ayrı hizmet taşıyan firmamız Beykoz’a bağlı olan Polonezköy’de Polonezköy kurye olarak hizmet sağlar. Gün içinde istediğiniz saatte firmamızı arayıp hizmet talep edebilirsiniz. 24 saat hizmet veren personelimiz, gün içinde istediğiniz saat diliminde taşımacılık talep etmenize uygun çalışma yürütür.

Sektör olarak güvene dayalı bir hizmet sunduğumuz için müşterilerimizi hizmetimizin merkezinde tutuyoruz. Hangi yeniliği düşünürsek düşünelim; bu hizmeti nasıl daha iyi müşterilerimize taşırız sorusunun peşinden gidiyoruz. Müşterilerimizin firmamızdan beklentilerini değerlendiriyoruz, gelecekte de doğabilecek ihtiyaçları düşünerek inovasyona önem veriyoruz.

Polonezköy kurye hizmetimizi sunarken müşterilerimizin karşısına farklı ulaşım alternatifleriyle çıkıyoruz. Gönderiniz motosikletlerimizin taşıyacağı kapasiteyi aşıyorsa araba ile teslimat sağlıyoruz. Şehir içinde İstanbul’un her köşesine her saatte hizmet ulaştırıyoruz. En kısa mesafeden en uzak mesafeye kadar aynı titizlikle gönderinizi taşıyoruz. Şehir dışı gönderilerinizde de otogar hizmeti verdiğimiz gibi uçakla da gönderim sağlıyoruz. Müşterilerimizin her ihtiyacını ve istediğini önemsiyor, hizmet ağımızı ve verdiğimiz hizmetleri bu doğrultuda geliştirmeye devam ediyoruz.

Polonezköy kurye ile bireysel olmak üzere kurumsal, bankalara, işletmelere, hukuk bürolarına ait olan gönderimleri süratli şekilde yapıyor, en üst seviyede güvenlik sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Taşıdığımız gönderi ıslak imza atılması için gönderilen bir sözleşme olabilir. Bazen taşıdığımız kuryede kırılabilecek bir eşya yer alabilir. Bazen narin bir çiçek, bazen de bozulabilecek bir pasta olabilir. Hangi gönderi olursa olsun aynı özen ve titizlik her paket için geçerlidir.

Kuryemiz adresinize ulaştığında paketinizi alır ve sizin seçtiğiniz hızda ve saat diliminde paketinizi verdiğiniz adrese götürür. Teslimat gerçekleştiğinde de size verdiğimiz takip numarasından paketinizin gittiği yeri görebilirsiniz. Zaten teslimat gerçekleştiğinde mesajla geribildirim sağlanır.

Polonezköy Kurye Hizmeti

Polonezköy kurye ile verdiğimiz hizmette başarımızın en önemli sebeplerinden biri sağladığımız hızlı araç filomuzdur. Araçlarımıza gösterdiğimiz bakım ve özen, sağladığımız en son teknolojik donanıma bağlı olarak süratimizi etkiler. Hız kesmeden şehir içinden ve dışından her yere rahatlıkla hizmet götürmekteyiz.

Polonezköy kurye olarak başarımızın ikinci ayağı da profesyonel şekilde hizmet veren çalışanlarımızdır. Özellikle motosikletin başında trafikte kalarak en hızlı ulaşımı sağlayan kuryelerimizi özenle seçiyoruz. Kuryelerimizi en iyi sürüş tekniklerine sahip kişiler arasından seçerek firmamızın misyonuna uygun bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Sağladığımız hız seçenekleri ile ihtiyacı olan hizmeti talep eden müşterilerimiz istediği hızı tercih ederek hem kendileri hem de bizim için güvenli bir hizmet almış oluyorlar. Gün içinde normal mesai şartlarında paketim yerine ulaşsa uygun diyenler için seçeneğimiz var. Gün içinde hemen verdiğim adrese ulaşın diyen de var. Gece saat kaç olursa olsun Vip hizmeti alarak en hızlı şekilde gönderim hizmetini kullanan da var.

Polonezköy kurye olarak müşterilerimizin zaman kaybını önlüyor, istedikleri semte; hatta şehir dışına hızlıca ulaşıyoruz. Dinamik, enerjik, çalışkan bir ekibimiz var. Ekibimizin her bir üyesi hizmet gayemizi unutmadan hareket eder. Önemli olan insana duyduğumuz saygı ve duyarlılıktır. Bu hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürürüz.

Müşterimiz hizmetlerimizden istifade ederken isteriz ki herkes uygun şekilde verdiğimiz hizmeti kullanabilsin. Bunun için de fiyatlarımızı en makul oranda tutuyoruz. Farklı hız seçeneklerimizle sadece kullandıkları hız oranı kadar ödeme yapmalarını istiyoruz. Fiyatı belirlerken hesaplamaları belirlediğimiz ögeler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

  • Gönderinin alındığı adres ile gönderinin teslim edileceği adres arasındaki mesafeye bakıyoruz.
  • Gönderinin boyutunu ölçüyoruz.
  • Gönderi için müşterimizin istediği hızı soruyoruz.
  • Gönderinin hangi saatte gitmesi gerektiğine bakıp hesaba dâhil ediyoruz.

Bu ögeler verdiğimiz hizmetin biricikliğinin de gösterir. Her müşterimiz bizim için biriciktir ve talep ettiği kadarını öder.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp