İçeriğe geç

Göksu Kurye

Göksu Kurye
Göksu Kurye

Herhangi bir kargo materyali veya bir ürünün belirli bir A noktasından B noktasına taşıma çalışmaları, oldukça önemli bir hizmet metodu olarak karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel kargo hizmetleri olarak da bilinen bu gibi hizmetler, global çapta oldukça ciddi bir popülariteye de sahiptir. Kamyon, tır vb. büyük kargo araçlarından tutun da motosiklet gibi nispeten çok daha küçük kargo araçlarına kadar çok geniş bir portföyde karşımıza çıkan kurye hizmetleri, kargo ürünleri ve teknik dokümanlar gibi çeşitli materyallerin taşınmasına olanak tanımaktadır.

Pek çok çeşitli metotlarda karşımıza çıkmakta olan kurye hizmetlerinin en önemli çeşitlerinden bir tanesi de motosikletli kurye çalışmalarıdır. Gün içerisinde herhangi bir kargo ürününün oldukça hızlı ve etkin bir şekilde taşınmasına olanak tanıyan motor kurye hizmetleri, uluslararası çapta olduğu gibi ülkemizde de çeşitli profesyonel firmalar tarafından hayata geçirilmektedir. Özellikle ülkemizin en yoğun nüfuslu şehri olan İstanbul ve çevresi için de bu tarz kurye işleri, oldukça etkin bir şekilde tercih edilmektedir. Spesifik olarak Göksu kurye çalışmalarında hizmet odaklı çalışma düsturu ile öne çıkan Hira Kurye markamız da sektör bünyesindeki firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Gün içinde herhangi bir kargonun hızlı ve efektif bir şekilde taşınmasına olanak tanıyan motorlu kurye çalışmaları, Hira Kurye markamız bünyesinde de hayata geçirilmektedir. Özellikle Göksu kurye hizmetlerialanındaki çalışmalarına kesintisiz şekilde devam etmekte olan firmamız, kendi sektöründe kapsamlı tecrübe sahibi teknik ekip personeline de işletme bünyesinde yer vermektedir. Oldukça geniş içerikli bir hizmet yelpazesine de sahip olan işletmemiz, alanında örnek firmalar arasında yer almaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nın Anadoluhisarı bölgesi civarında yer alan Göksu, motor kurye hizmetlerine de en çok ihtiyaç duyulan bölgelerin başında gelir. Özellikle Göksu ve çevresinde ikamet edenler için çok etkili ve makul fiyatlı motor kurye hizmeti sunmakta olan Hira Kurye markamız, birinci sınıf kalite ve son model araç filosuna da sahip olması ile tanınmaktadır. Söz konusu firmamız, müşteri memnuniyetinin de her zaman maksimum seviyede olması için canla başla çalışmaktadır.

Göksu Kurye Hizmeti

Göksu kurye hizmetleri alanında direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkan Hira Kurye firmamız, sektöründe tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tanınmaktadır. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz motosikletli kurye hizmeti sunması ile tercih edilmekte olan firmamız, motor ekspres kurye hizmetlerine de işletme bünyesinde yer vermektedir. Göksu kurye işlerinde kendi alanında en popüler markaların başında gelen işletmemiz, oldukça geniş bilgi içerikli bir firma web sitesine de sahiptir. Hira Kurye markamız, bu noktada üç farklı seçenekte kurye hizmeti sunması ile tercih edilmektedir.

  • Normal Kurye Hizmeti: Ekonomik özellikleri ile öne çıkmaktadır. 40 dakika içerisinde alım ve 210 ila 240 dakika arasında teslimat imkânı sunar.
  • Ekspres Kurye Hizmeti: Ekonomik ve nispeten daha hızlı kurye hizmetidir. 90-120 dakika arasında teslimat süresi vardır. 30 dakika içerisinde alım imkânı sunmaktadır.
  • VIP Kurye Hizmeti: Acilen teslim edilmesi gerekli olan kargo materyalleri için kullanılmaktadır. 45 ila 60 dakika içinde teslimat olanağı sunar. 20 dakika içerisinde alım imkânı tanımaktadır.

Göksu kurye işleri başta olmak üzere İstanbul ve çevresi için oldukça aktif ve etkin çapta motorlu kurye hizmetleri ile öne çıkan Hira Kurye işletmemiz, oldukça kapsamlı bilgi içerikli ve zengin donanımlı bir web sitesine de sahiptir. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini her türlü ticari kaygıların üzerinde tutan hizmet ilkesi ile öne çıkan firmamız, oldukça makul fiyatlı bir ücret skalasına da sahiptir. Söz konusu markamız, çeşitli modernize iletişim araçlarına da firma çatısı altında yer vermektedir. Gün içinde Hira Kurye firmamızın Göksu kurye hizmetleri alanındaki çeşitli motor kurye çalışmaları için;

  • İşletme GSM telefon numaramız, internet web sitemiz, kurumsal e-mail adresimiz veyahut
  • Merkez şube ofisimiz üzerinden bizlere oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara