İçeriğe geç

Çemenzar Kurye

Çemenzar Kurye
Çemenzar Kurye

Bir yerden başka bir yere hızlı teslimat seçenekleri ile paketlerinizi firmamıza emanet edebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu konuda Çemenzar kurye olarak müşterilerimize daima memnun kalacakları bir iş hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bu doğrultuda geliştirmeye özen gösteren firmamız tarafından müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin birçok avantajları mevcuttur.

Hızlı teslimat seçeneklerimiz ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayan firmamız teslimat sürecinde bilgilendirme mesajları ile müşterilerimizi teslimat sürecinin her bir aşamasında özel olarak bilgilendirmektedir.

Kendinizi özel hissedeceğiniz ve paketinizin güvenilir bir şekilde dilediğiniz adreslere teslim edilmesi konusunda Çemenzar kurye olarak firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çemenzar Kurye Hizmeti

Firmamızı tercih eden müşterilerimize kapsamlı ve çok çeşitli bir hizmet sunmak adına yıllardır birçok ürünün taşımacılığını kaliteli ve memnun kalacağınız bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından taşımacılığı yapılan ürünler genellikle şu şekildedir:

● Çiçek

● Pasaport

● Kimlik kartı

● Ehliyet

● Yedek parçalar

● E-ticaret ürünleri

● Dosya ve evraklar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Hediyelik eşyalar

● Tıbbi malzemeler

Firmamız daha birçok ürünün taşımacılığını kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız müşterilerimize acil durumlarda yardımcı olabilmek adına çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an iletişim numaramızdan çağrı merkezlerimize ulaşarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teslimat sürecinin birçok aşamasında olduğu gibi fiyat seçenekleri konusunda da müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Daima ekonomik çözümler sunan firmamız paketinizin acil durumuna göre farklı kurye seçenekleri sunmaktadır. Bunlar:

● Normal kurye

● Express kurye

● Vip kurye

Şeklindedir. Ayrıca teslimat hizmetimiz esnasında fiyat seçeneklerini belirleyen bazı etkenler mevcuttur.

● Paketinizin boyutu

● Paketinizin ağırlığı

● Teslim edilecek adrese olan mesafe uzaklığı

● Seçilen kurye tipi

Çemenzar kurye olarak müşterilerimize bu etkenler doğrultusunda piyasanın en ekonomik ve uygun fiyat seçeneklerini sunarak teslimat hizmetlerimizi en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp