İçeriğe geç

Kuzguncuk Kurye

Kuzguncuk Kurye
Kuzguncuk Kurye

Firmamız tarafından yürütülen, teslimat süreçlerinin tamamında müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Hira kurye, İstanbul’da her geçen gün artmakta olan trafik sorununa bağlı olarak, gittikçe zorlaşan kargo işlerini daha kısa sürelerde ve kaliteli hizmet seçenekleri ile gerçekleştirebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Farklı araç türleri ile tüm ihtiyaçlara hitap etmekteyiz.

Araçlar yoğun trafik içinde belirli şeritler üzerinde, trafik ilerlemediği sürece olduğu yerden hareket edememektedir. Ancak bizler bu durumun önüne geçebilmek ve Kuzguncuk kurye faaliyetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için son model motorlarımız ile hizmet vermekteyiz. Motorların gelişmiş özellikleri sayesinde, zorlu yol koşulları ve bozuk yollardan geçişler esnasında bile sarsılma seviyesi en aza inmektedir. Böylelikle hassas taşımaya ihtiyaç duyan paketleriniz için herhangi bir risk oluşmamaktadır.

Kuzguncuk kurye fiyatları müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Ücretlerimiz tercih edilen hizmet türüne göre değişiklik göstermektedir. Müşteri temsilcimiz ile yapılan görüşmeler esnasında, firmamız tarafından sağlanan hizmetler hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

  • Paket ağırlığı ve boyutları
  • Ek hizmet talepleri
  • Adresler arası mesafe uzaklığı
  • Ücretli yol geçişleri
  • Seçilen araç tipi
  • Acil teslimat seçeneği gibi pek çok unsur bir araya gelerek fiyatları oluşturmaktadır.

Kuzguncuk Kurye Hizmeti

Kurye hizmetimize yalnızca mesai saatleri içerisinde değil 7/24 çalışma prensibi ile günün her saatinde devam etmekteyiz. Gece ya da gündüz fark etmeksizin müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparak bizlerden Kuzguncuk kurye talebinde bulunabilirsiniz. Hafta sonları da dâhil olmak üzere, kuryelerimiz teslimatları alıcı adrese ulaştırmaya devam etmektedir.

Teslimatlarımızı gerçekleştirme aşamasında kullandığımız araçlarımızın en güncel modeller olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede özel günlerde teslim edilmesi gereken pasta, çiçek ve diğer ürünler için gerekli hassas taşıma imkânı bulunmaktadır. Gıda paketleri, ödevler ve kırılacak eşyalar için tüm taşıma yöntemlerimiz güvenlidir.

Acil iletilmesi gereken evraklar, belgeler ve kişisel eşyaların taşınma sürecinde araçlarımız ve gelişmiş altyapımız sayesinde, kargolar oldukça kısa sürelerde alıcıya ulaşılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp