İçeriğe geç

Yıldıztabya Kurye

Yıldıztabya Kurye
Yıldıztabya Kurye

Yıldıztabya Gaziosmanpaşa’nın en büyük mahallelerinden birisidir. 25 binden fazla kişiye ev sahipliği yapan mahallemizde yüzlerce işletme, işyeri ile birlikte çok sayıda kamu kurumu, iş merkezi vs. de yer almaktadır. Yılın her günü, günün her saati hareketli bir yaşantıya sahip olan mahallemiz büyük şehrin tamamının kaydettiği gelişim ve değişimi kaydetmektedir. Bu nedenle en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmakta, her gün gerek mahallemiz içinde gerekse mahallemizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken acil paketler ortaya çıkmaktadır.

Yıldıztabya kurye olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyor, en acil taşınması gereken gönderileriniz için çözüm ortağınız oluyoruz. Her zaman çağdaş uygulamalarla sahada yer alarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz. Müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle çalıştığımız alanda bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururunu yaşasak da hep daha iyisi adına özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

En büyük varlığımız olarak insan kaynaklarımızı görüyor, her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm indeksli bir kadroyla çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada tam profesyonel bir ekiple çalışıyor, takım ruhuyla herhangi bir kurye ihtiyacınıza en pratik şekilde cevap veriyoruz.

Yıldıztabya kurye talebi özellikle son çeyrek asırda çok fazla artmıştır. Teknolojinin ilerlemesi, iletişim olanaklarının artması, online alışverişin yaygınlaşması ve daha pek çok etken geleneksel kargoların yetersiz kalmasına ve daha hızlı taşıma yöntemlerine ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur.

Hira Kurye olarak tam donanımlı, bakımlı ve güvenli araçlarımızla birlikte bölgemiz lokasyonuna hâkim şekilde çalışıyoruz. Yeni adres bulmada son derece mahir bir kadroyla ihtiyaca göre esneklik gösterebiliyoruz. Mesela otogara, havalimanına ya da limana gidecek bir paketi alıp adınıza teslim edebiliyoruz. Ya da buralara gelecek bir paketi geliş saatinde alıp belirteceğiniz adrese getirebiliyoruz.

Davetiye, broşür gibi birden çok adrese dağıtılması gereken, farklı adreslerde imzalanması gereken vs. paketlerinizi başarıyla taşıyor, işlemlerini hallediyor ve istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Yasal engel bulunmayan, patlayıcı, yanıcı, kesici olmayan hemen her türlü gönderiyi Yıldıztabya kurye ayrıcalığıyla alıcısına ulaştırıyoruz.

Yıllardır özellikle çiçek, davetiye, dergi, fatura, evrak, paket, yemek, bilgisayar, tablet, telefon, çikolata, meyve, yedek parça, kimlik, pasaport, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünleri taşımamız fazlaca talep edilmektedir. Ayrıca ehliyet, ilaç, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, bilet, tekstil, gıda, hediye, numune, anahtar, laptop gibi ürünlere da büyük rağbet olmaktadır.

Yıldıztabya Kurye Hizmeti

Yıldıztabya kurye alanında herkesin ihtiyacı her zaman aynı olmamaktadır. Firmamız bütün talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek adına farklı motorlu kurye çeşitleriyle faaliyet göstermektedir. Firmamız aracılığıyla tercih edebileceğiniz ve paketlerinizi taşıttırabileceğiniz başlıca kurye modellerimiz ve detayları şöyledir:

  • Normal kurye: Standart kurye modelimiz olup aynı zamanda en ekonomik kurye türüdür. Bu modelimizde mesai saatleri içinde talepte bulunduğunuz andan itibaren 40 dakikada paketleriniz yerinden alınacaktır. Ardından teslimat süreci başlayacak ve 210-240 dakika içinde İstanbul’un en uzak noktasındaki alıcısına dahi ulaştırılacaktır.
  • Ekspres kurye: Bu kurye modelimiz aynı zamanda hızlı kurye olarak adlandırılabilmektedir. Hem hızlı hem de ekonomik bir model arayanlar için en uygunudur. 09:00-21:00 saatleri arasında talebinizden itibaren paketiniz 30 dakika içinde alınmakta ve 90-120 dakika içinde güvenli biçimde alıcısına teslim edilmektedir.
  • Vip kurye: En hızlı Yıldıztabya kurye deneyimi yaşamak isteyenler bu modelimiz tercih edebilirler. Tarafımıza ulaştığınız andan itibaren 20 dakika içinde paketleriniz alınacak ve 45-60 dakika içinde alıcısına teslim edilecektir. Hiçbir saat sınırlaması olmayıp 7 gün, 24 saat Vip kuryelerimiz yollardadır.
  • Arabalı kurye: Bazen motorla taşınamayacak büyüklükte ve ağırlıkta paketleriniz de olabilir. Bu durumda arabalı kuryelerimizle taşımacılık yapıyor, aynı kalitede, normal kurye hızında paketlerinizi alıcısına güvenle teslim ediyoruz.

Yıldıztabya kurye sektöründe firmamız fiyat avantajlarıyla da öne çıkmaktadır. Her zaman müşteri odaklı fiyat politikamız devam etmekte ve fiyatlandırmalarımız mesafeye, tercih edilecek kurye modeline, paket özelliklerine göre değişmektedir. Gerek fiyat bilgisi gerekse randevularınız için her zaman tarafımıza ulaşabilir, en iyi kurye çözümlerinden istifade edebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp